Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejlepším rumem na světě je Rum Flor de Caña

13. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  257 x

Flor de Caña, prémiová značka rumu z Nikaraguy, získala na mezinárodní soutěži International Wine and Spirit Competition (IWSC) v Londýně ocenění pro nejlepšího výrobce rumu na světě pro rok 2017. IWSC je nejuznávanější soutěž, která se zaměřuje na oceňování výjimečných lihovin z celého světa. Po celém světě má přes 400 odborníků, kteří hodnotí výrobky z více než devadesáti zemí.

Nejlepším rumem na světě je Rum Flor de CañaNejlepším rumem na světě je Rum Flor de Caña

Ocenění, které je v oblasti lihovin to nejvyšší na světě, je pro rum Flor de Caña nejvýznamnějším potvrzením jeho kvality a výjimečnosti. Rum Flor de Caña, který vyrábí již pátá generace rodiny zakladatele značky, prochází přirozeným procesem zrání bez cukru, aditiv či umělých ingrediencí. Zraje v blízkosti aktivní sopky a k jeho destilaci se využívá 100% obnovitelná energie.

První ročník International Wine & Spirit Competition proběhl v roce 1969 a jde tak o nejstarší soutěž tohoto druhu na mezinárodní scéně. Jejím cílem je podporovat kvalitu a znamenitost nejlepších světových vín, destilátů a likérů. Hodnocení je dvoustupňové – ochutnávání vzorků naslepo, po kterém následuje chemická a mikrobiologická analýza. Všechny vzorky jsou hodnoceny podle stejných kritérií.

Rumy Flor de Caña můžete zakoupit v e-shopu www.1er.cz.

O rumu Flor de Caña

Flor de Caña je nikaragujská značka, která se nejčastěji vyváží do zahraničí. Prodává se ve více než čtyřiceti zemích celého světa a je to jedna z nejrychleji rostoucích prémiových značek rumu ve Spojených státech. Značka Flor de Caña těží z rodinné tradice, která trvá již více než 125 let a k níž přispělo pět generací. V prestižních mezinárodních soutěžích v Londýně, Madridu, San Francisku a Chicagu získala Flor de Caña ocenění pro nejlepší rum na světě. Přední středoamerickou prémiovou značku Flor de Caña vyrábí a distribuuje společnost Compañía Licorera de Nicaragua, S.A. (CLNSA).

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist