Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Ke stříbru dostanou hokejisté do 20 let i Bernardovu cenu

6. leden 2023  České nápoje   komentáře (0)  400 x

Těžko hledat slova, která by popsala nadšení z úžasného výkonu českých reprezentantů na Mistrovství světa hokejistů do 20 let. „Oceňujeme fantastické nasazení, kdy naši reprezentanti dali do boje úplně všechno, všechny svoje síly, duše a především srdce. A že se nevzdávali, ani když se pro ně zápasy nevyvíjely dobře,“ říká Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard. Unikátní vystoupení mladé české reprezentace v Kanadě pivovar ocenil Bernardovou cenou.

Ke stříbru dostanou hokejisté do 20 let i Bernardovu cenuKe stříbru dostanou hokejisté do 20 let i Bernardovu cenu

Po dlouhých letech české hokejové beznaděje nás vrátil tam, kam patříme. Je to dojemné. Chceme jim poděkovat za obrovskou dávku pozitivních emocí. Myslím, že je nyní společnost potřebuje. A také oceňuje,“ smeká před mladými sportovci Stanislav Bernard.

Celému týmu patří Bernardova cena. Tu představuje velké zlaté srdce, certifikát a pivo na rok zdarma. V tomto případě pivovar volí jinou cestu. „Není reálné cenu jako takovou předat všem, proto ji tentokrát udělujeme symbolicky. A všechny členy týmu zveme, aby kdykoliv v budoucnu navštívili reprezentační prostory Návštěvnického centra Bernard v Humpolci, kde se jim budeme věnovat,“ vysvětluje PR manažer pivovaru Zdeněk Mikulášek. Certifikát pak při nejbližší příležitosti předá vedení reprezentace.

Bernardova cena

Pivovar oceňuje Bernardovou cenou osoby i kolektivy nebo organizace za pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy. Pivovar v minulosti cenu udělil například za férovou hru ve sportu, za záchranu života nebo jinou nezištnou pomoc druhým, cenu získaly např. i sportovní týmy či nadace. Přehled oceněných a jejich příběhy najdete na webu Rodinného pivovaru Bernard zde...

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist