Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Léto v Prazdroji nabídne koncerty, filmy a pivo pod širým nebem

24. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1332 x

Na sedmnáct letních prázdninových večerů s koncerty tuzemských kapel a skvělými filmy se mohou těšit návštěvníci tradičního festivalu Léto v Prazdroji. Letošní 16. ročník začíná ve čtvrtek 4. července koncertem skupin Semtex a High five. Na pátek je pak připraveno promítání filmu režiséra Quentina Tarantina Hanebný pancharti. Léto v Prazdroji bude probíhat po celý červenec a srpen v areálu plzeňského pivovaru každý čtvrtek a pátek.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Čtvrteční večery na nádvoří Plzeňského Prazdroje budou patřit hudbě, vystoupí vždy dvě kapely a návštěvníci se mohou těšit například na Vítkovo kvarteto, Tichou dohodu, Imodium, Ivan Hlas Trio, 05 a Radeček nebo Kurtizány z 25. avenue. Začátek koncertů je plánován na devatenáctou hodinu, druhá z kapel pak vystoupí od půl deváté večer. Dvojkoncert bude stát 50 korun a součástí vstupenky je i jeden nápoj zdarma z nabídky Prazdroje.

Prázdninové pátky se v plzeňském pivovaru ponesou ve filmovém duchu a diváci si budou moci užít atmosféru kina pod širým nebem. „V letošním roce se nám podařilo zajistit filmy, které opravdu stojí za to. Kromě Hanebných panchartů v našem letním kině u Formanky promítneme například nejpopulárnější film posledních měsíců Bohemian Rhapsody, jednu z nejlépe hodnocených komedií minulých let Nedotknutelní, francouzský komediální kousek Co jsme komu zase udělali, nebo českou klasiku Postřižiny,“ říká Pavla Mášková z oddělení turismu a historického dědictví Plzeňského Prazdroje. Vstupenka do letního pivovarského kina stojí 100 korun a její součástí je i welcome drink z portfolia Plzeňského Prazdroje.

Léto v Prazdroji nabídne samozřejmě skvělé čepované pivo Pilsner Urquell nebo speciály z Volby sládků. Čepovat se nově bude do stylových vratných kelímků. „Recyklace a udržitelné podnikání není téma jen u nás ve výrobě, ale i na našich akcích. Proto jsme se rozhodli zavést vratné kelímky. Při zakoupení nápoje návštěvníci zaplatí zálohu 50 Kč a při každém dalším doplnění piva jim kelímek samozřejmě vyměníme za čistý,“ dodává Pavla Mášková.

Prazdroj svůj prázdninový festival hudby a filmů podpoří také na Instagramu pilsnerurquell.brewery, kde připravil pro návštěvníky speciální soutěž. Ten, kdo na akci přijde v oblečení od značek Plzeňského Prazdroje, vyfotí se a nasdílí na Instagram fotku s hashtagem #oblecprazdroj, bude soutěžit o poukazy do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru v hodnotě až 500 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist