Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mistrovství světa v ledním hokeji se blíží, Krušovice připraveny

4. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  2317 x

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2018 se neúprosně blíží, první zápasy v dánské Kodani odstartují už 5. května. Značka Krušovice coby oficiální sponzor mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců připravila. Představit hodlá novou kampaň s názvem „Tvoje mistrovství. Tvoje království“, speciální limitovanou edici hokejového piva, a také pestrý program pro hokejové fanoušky.

Mistrovství světa v ledním hokeji se blíží, Krušovice připravenyMistrovství světa v ledním hokeji se blíží, Krušovice připraveny

Speciální edice „hokejového piva“

Pro fanoušky je připravena limitovaná edice krušovické Řízné desítky a Královské dvanáctky. K dostání budou v plechu o objemu 0,5 litru a také v 1,5 litrových PET lahvích. Příznivci hokeje si mohou speciální balení zakoupit v maloobchodní síti od dubna do června. Brand manažer značky Krušovice Jiří Coufal říká: „Jako tradiční oficiální sponzor IIHF mistrovství světa v ledním hokeji chceme tento sportovní svátek náležitě oslavit. Proto jsme pro fanoušky připravili speciální limitovanou edici hokejového piva.“

Kampaň „Tvoje mistrovství. Tvoje království“

Královský pivovar Krušovice ve spojení s mistrovstvím světa v ledním hokeji 2018 představí svůj nový koncept hledající osobní království každého z nás. Když jde ale o mistrovství světa, tak se v České republice na chvilku zastaví čas a lidé žijí jen hokejem. Proto Krušovice představí nové hokejové sponzoringy, které budou vtipně představovat situace, kdy během mistrovství světa v hokeji, jde království stranou.

Krušovické pivo přímo v centru dění

Výborné krušovické pivo osvěží nejen návštěvníky VIP zóny, ale bude k dispozici i před kodaňským zimním stadionem. Protože Krušovice ví, že pro každého opravdového milovníka hokeje je jeho tým to nejdůležitější, připravily si, jako poděkování hráčům za jejich výkony, odměnu ve formě designových manžetových knoflíčků v bílém zlatě. Dostanou je vždy tři nejlepší hokejisté z týmu, který vypadne. Ozdobou na stadionu budou krásné krušovické hostesky. Nebude chybět ani branding na mantinelech, jako v předchozích letech.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist