Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Radegast Den bude až napřesrok

15. březen 2021  České nápoje   komentáře (0)  810 x

Radegast den 2021, který měl být odloženou oslavou 50 let pivovaru Radegast v Nošovicích, se ani v letošním roce konat nebude. Hlavním důvodem je přetrvávající nepříznivá epidemiologická situace včetně výhledu na zbývající část roku. Slavnosti správně hořkého piva Radegast se proto přesouvají až na rok 2022.

Radegast Den bude až napřesrokRadegast Den bude až napřesrok

Radegast den 2020 měl být oslavou 50 let hořkosti. Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace se akce přesunula na rok 2021. Stejný důvod a také nemožnost garance uskutečnit akci v plánovaném rozsahu pak stojí za přesunutím oblíbených slavností piva Radegast až na 27. srpen 2022.

„Hořkost k našemu pivu patří už od jeho začátků, avšak zrušení již druhého Radegast dne v řadě pro nás bylo velmi těžké. I když je toto rozhodnutí nelehké, věříme, že ho naši fanoušci pochopí, a naopak ocení to, že jsme ho udělali s dostatečným předstihem,“ říká Ivo Kaňák, manažer pivovaru Radegast a dodává: „Věříme, že letošní rok bude posledním, ve kterém si každoroční setkání fanoušků správně hořkého piva Radegast nebudeme moci vychutnat,“

Peníze za zakoupené vstupenky na Radegast den 2020 a 2021 budou vráceny všem fanouškům s platnou vstupenkou prostřednictvím prodejce vstupenek Ticketlive. Jako poděkování za věrnost jim pivovar Radegast zajistí bezplatný vstup do Národního zemědělského muzea v Ostravě (až bude zase otevřeno) na výstavu 50 let pivovaru Radegast. Vstup zdarma platí až do konce roku 2021.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist