Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Život nepočká! Starobrno plnilo tajná přání

22. prosinec 2018  České nápoje   komentáře (0)  1227 x

Starobrno i během adventu pokračuje ve své úspěšné letošní kampani Život nepočká. Na vánočních trzích na náměstí Svobody se o jedné adventní neděli splnily sny několika lidem.

Výherkyně pobytu v TatráchVýherkyně pobytu v Tatrách

Starobrno prostřednictvím videa na FB oslovilo lidi, kteří by svým blízkým, partnerům a kamarádům chtěli splnit jejich přání nebo sen – třeba výlet, adrenalinový zážitek nebo absolvování kurzu. Z mnoha tipů vzešli celkem čtyři vítězové. Fanoušek fotbalového klubu Arsenal pojede díky své přítelkyni na zápas do Londýna. Dlouholeté přání se splnilo také paní, která toužila po tandemovém seskoku padákem. Pobyt v Nízkých Tatrách snad pomůže překonat strach ženě, která přestala lyžovat po úrazu, a nyní by se k tomuto sportu ráda vrátila. Konečně nejméně obvyklý zážitek si odnesl muž, který se projede po Transsibiřské magistrále. Jak to na místě vypadalo, se můžete podívat na následujícím videu

Připadá nám, že lidé si často svá přání neplní a sny odkládají. Konec roku je přece jako stvořený k bilancování a novým předsevzetím, Mnozí si je ale spojují s věcmi, které by dělat měli - a nejde tak o opravdové sny. Naší snahou bylo lidi povzbudit ke splnění svých snů, protože život nepočká,“ konstatovala manažerka značky Starobrno Petra Havlišova.

Kromě rozdávání velkých dárků byla součástí odpoledne také soutěž o starobrněnské ceny. Otázky se týkaly historie pivovarnictví v Brně i samotného pivovaru a diváci předvedli opravdu překvapivé znalosti.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist