Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Jogurt Farmář od Hollandie i v BIO kvalitě

28. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  532 x

Léto je pro jogurty jako stvořené. Hodí se na rychlou osvěžující snídani, jako základ pro dipy a saláty při grilování nebo pro zjemnění pečených i nepečených dezertů. Jogurt je zdravou a důležitou složkou pestré stravy, v těch od Hollandie najdete jen kvalitní suroviny a také vysoké množství probiotik, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru. Na trh teď Hollandia uvádí novinku. Krémový jogurt Farmář se dočkal své BIO verze, a přináší tak tu nejlepší BIO kvalitu za dostupnou cenu.

Jogurt Farmář od Hollandie i v BIO kvalitěJogurt Farmář od Hollandie i v BIO kvalitě

Jogurty Farmář se od jiných produktů liší především způsobem zrání. Zatímco při výrobě Selského jogurtu se mléko se zdravými bakteriemi nechává zrát přímo v kelímcích, Farmář zraje v tanku. Po dozrání se promíchá, čímž vzniká krémová textura. Teprve poté se plní do kelímků a putuje k zákazníkovi. Kvalita nového BIO Farmáře stojí především na surovinách. Hollandia používá maximálně čerstvé mléko z vlastní biofarmy, která je vzdálená jen několik kilometrů od výrobního závodu v Krásném Údolí.

Nový BIO Farmář nabízí bílou klasiku, k ní pak i dvě nejpopulárnější ovocné příchutě – jahodu a borůvku. Všechny najdete ve velikosti 150 gramů, samozřejmostí je vysoký podíl ovocné složky.

BIO Farmář, bílý

Klasika pro milovníky kvality. Krémová konzistence BIO Farmáře umožňuje využití v kuchyni, ať už při vaření, či pečení. Přidejte třeba jako ozdobu do husté polévky, nebo jako základ ovocného koláče. Anebo si ho dejte jen tak k snídani.

BIO Farmář, borůvka

BIO mléko od kraviček z vlastní farmy. Pečlivě hlídaná kvalita borůvek. Přes sto prospěšných bakterií na gram výrobku. Představujeme jogurt, který vám svou chutí připomene louky i les. Navíc za maximálně dostupnou cenu, aniž bychom slevili na kvalitě. Neobsahuje tedy ani jedno éčko.

BIO Farmář, jahoda

Že jste v jogurtu někdy nenalezli ani kousek ovoce? Tak to se vám s jahodovým BIO Farmářem nestane. Vysoký podíl ovocné složky a zcela přírodní ochucení zajistí, že si tuhle zahradní příchuť zamilujete. Kdo má slabost pro jahody se smetanou, už nebude chtít žádný jiný jogurt.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist