Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Jogurty Hollandia

19. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  294 x

Jaro je v plném proudu a my Vám představujeme jogurty od Hollandie. V sortimentu naleznete oblíbený Selský jogurt Hollandia, jogurty bez laktózy, bifi drinky, jogurtové smoothie, krémové jogurty Farmář, populární „Zmrzku" a maxi gastro balení pro velké jedlíky nebo do gastro provozoven.

Jogurty HollandiaJogurty Hollandia

Selský jogurt

Selský jogurt se vyrábí už od počátku tradičním způsobem – z mléka a kombinace jogurtových kultur. Díky tomu má hladký povrch a pevnou texturu. Pojmenování Selský jogurt Hollandia v roce 1991 přinesla na trh spolu s jogurty zrajícími v kelímku. Selský jogurt obsahuje prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Ovocné příchutě, které obohacují chuť poctivého bílého jogurtu, jsou z vyzrálého ovoce prověřených odrůd a obsahují 55 % kusového ovoce v ovocné složce. Jejich chuť není upravována dalšími aromaty, barvivy a stabilizátory. K dispozici je bílá varianta a deset příchutí: jahoda, borůvka, malina, meruňka, švestky se skořicí, brusinka a hruška, višeň s vanilkou, černý rybíz. Pro milovníky neovocných příchutí je varianta s irskou kávou či poctivý čokoládový jogurt s autentickou chutí pravé čokolády.

K dispozici jsou balení produktu: 200 g, 500 g, 1,5 kg, 5 kg, 10 kg.

BIO Selský jogurt

Základem BIO Selského jogurtu je mléko z BIO farmy Otročín a ovoce v BIO kvalitě. Mléko se po kontrole a pasterizaci obohatí o jogurtovou kulturu a prospěšné bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Ovocné příchutě jsou z vyzrálého ovoce prvotřídní kvality. Všechny složky společně zrají v kelímku a zachovávají si lesklý a hladký povrch s jemným mléčně nakyslým aroma. Bio Selský jogurt je v čisté bílé variantě, případně ochucený o kvalitní čokoládu. V nabídce je také pět ovocných příchutí: borůvka, meruňka, brusinka, hruška a jahoda.

K dispozici jsou balení produktu: 180 g, 400 g, 3 kg.

Jogurt bez laktózy

Jogurt bez laktózy je vhodný pro každého, kdo trpí laktózovou intolerancí, ale chce si dopřát chuť kvalitního jogurtu. Chuťově je totiž stejný jako Selský jogurt, liší se jen nepřítomností laktózy. Ta je rozštěpena pomocí speciálního enzymu ještě při výrobě na glukózu a galaktózu. Jogurt je tak lépe stravitelný, obsahuje prospěšné bakterie a neobsahuje žádná umělá aromata, barviva ani konzervanty. K dispozici jsou také ve dvou ovocných příchutích, a to v oblíbené borůvkové a jahodové z kvalitního ovoce. Bílý jogurt bez laktózy vyhrál svou kategorii v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2019.

K dispozici jsou balení produktu: 180 g, 400 g.

BIO BIFI Drink

Drink vhodný na cesty. Díky balení, které obsahuje speciální dvouvrstvé víčko s názvem “comfort lid“ si lze nápoj vychutnat za chůze, ve vlaku i v autě. Všechny suroviny drinku jsou v BIO kvalitě a prvotřídní kvalitě. Obsahuje bio mléko od krav z BIO farmy a je obohacený o ovocné kombinace: malina s vanilkou, jahoda s mátou či mango a ananas. K dispozici je také v příchuti espresso pro milovníky kávy.

K dispozici jsou balení produktu: 230 g.

BALANCE, jogurtové smoothie

Jogurtová smoothie Balance osloví každého milovníka originálních kombinací čerstvého ovoce a zeleniny, doplněných jogurtovým nápojem. Nápoj je bez přidané vody a stabilizátorů v jogurtové hmotě. Smoothie je jednoduchá a zdravá alternativa ke svačině, nápoj obsahuje zdraví prospěšné bakterie. V nabídce jsou neotřelé kombinace chutí: jablko s hruškou, banánem a špenátem, jablko s pomerančem a banánem, dýni s maracujou, avokádem a konopným semínkem či banán s červenou řepou a zázvorem. Balance smoothie je uzavřeno speciálním dvouvrstvým víčkem a názvem “comfort lid“, díky kterému si lze nápoj vychutnat za chůze, v autě, ve vlaku nebo třeba na kole.

K dispozici jsou balení produktu: 230 g.

Krémový jogurt Farmářek

Pro jogurty Farmářek dodávají mléko prověřené farmy z okolí Karlových Varů. To je skladováno v tancích, kde se nechává vyzrát. Po vychlazení se čistý bílý jogurt stáčí do kelímků, v případě ochucených verzí se přimíchává ovocná složka s velkým podílem kusového ovoce. Pro nugátovou verzi jsou použity oříšky z vyhlášené oblasti Piemont. Součástí nabídky je také vanilková příchuť s vanilkovými semínky a extraktem z pravé vanilky. Bílý jogurt bez příchuti je vhodný také pro použití v moderní zdravé kuchyni.

K dispozici jsou balení produktu: 125 g, 3 kg.

Krémový jogurt Farmář

Mléko pocházející od krav z farem z okolí Karlových Varů pro tento typ jogurtu zraje v tanku. Poté se do něj přimíchávají složky dle typu příchutě. V nabídce je varianta plná jahod, meruněk či lesní směsi. Pro příznivce čokolády je vhodná příchuť stracciatella.

K dispozici je balení produktu: 400 g.

Zmrzka

Jogurtový krém doplněný o několik příchutí, polevu a následně zmražený. Stále však zůstává zachováno to nejdůležitější, a sice vysoká kvalita. Ve Zmrce se spojilo to nejlepší – poctivé mléko, BiFi kultury a Selský jogurt. Toho mražený krém obsahuje 70 procent. V nabídce jsou varianty s mléčnou, bílou či hořkou čokoládou. Poslední novinkou jsou ovocné příchutě, a to malina a mango. Všechny suroviny jsou nejvyšší kvality.

K dispozici je balení produktu: 50 ml.

Gastro balení

Vybrané produkty jsou pro gastronomické provozy k dispozici ve speciálním balení. Nejoblíbenější jogurty jsou vyráběny dle tradičních receptur a distribuovány v 1,5 až 10 kilogramových baleních. V gastro baleních je k dispozici Selský jogurt bílý, BIO Selský jogurt bílý, Krémový jogurt bílý, případně obohacený o ovocnou složku: borůvka, třešeň, meruňka, jahoda.

K dispozici je balení produktu Selský jogurt: 1,5 kg, 5 kg, 10 kg.

K dispozici je balení produktu BIO Selský jogurt: 3 kg.

K dispozici je balení produktu Krémový jogurt: 3 kg.

Zdroj: Produktový tip

 

 

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist