Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Aluna - čistá čokoláda z kolumbijských kakaových bobů

8. duben 2019  České nápoje   komentáře (0)  449 x

Luxusní tabulková čokoláda Aluna (bean to bar) je zhmotněným snem milovníků a znalců čokolády. Pečlivě zpracovaná od bobu až po tabulku (jak ostatně předznamenává její název). Zabalená do originálního papírového obalu s motivem kolibříka. Povznášející do netušených čokoládových dimenzí. Stačí ochutnat a uvěříte…

Aluna - čistá čokoláda z kolumbijských kakaových bobůAluna - čistá čokoláda z kolumbijských kakaových bobů

Tři druhy bean to bar čokolády Aluna, mléčné 44% a 55% nebo 77% hořké čokolády, jsou  absolutním triumfem prémiového brandu luxusních čokolád Steiner & Kovarik. Chtěli jsme nabídnout prvotřídní kvalitu a nezaměnitelnou chuť poctivé kvalitní čokolády, proto jsme procestovali několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Získali jsme je v Kolumbii, na rodinné farmě Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob ekologického a láskyplného pěstování bobů bez jakékoli chemie,” přibližují genezi vzniku čokolád Aluna zakladatelé značky Silvie Steinerová a Petr Kovařík, partneři v podnikání i v životě. Společně se svým týmem kousek po kousku postupně dávali dohromady kombinaci různých ingrediencí, až dosáhli vyvážené a smyslné chuti. Kouzlo ručně vyráběné čokolády Aluna se skrývá ve spojení výtečných kakaových bobů, mléka, prvotřídního cukru z kokosových květů a vydatné dávky vášně a lásky k cukrářskému řemeslu.

Prémiová značka luxusních čokolád Steiner & Kovarik je součástí portfolia ryze české rodinné firmy Pražská čokoláda, která za čtrnáct let existence úspěšně  expandovala na domácí i zahraniční trhy. Spektrum jejích produktů je vskutku jedinečné. Pod historickou značkou Nachfolger firma vyrábí různé druhy čokoládových miniaturek v celé škále dárkového balení, čokoládové tabulky s kresbami historické Prahy či tyčinky z vrstvené čokolády s fotografiemi pražských památek na obalech. Značka Steiner & Kovarik se vyznačuje modernějšími designy a experimentálními chutěmi. Už od roku 2006 se společnost věnuje také profesionální zakázkové výrobě pro firmy i jednotlivce a produkci promočních a reklamních čokolád na míru.

Pražská čokoláda v současnosti provozuje e-shop a deset vlastních značkových prodejen. Pět z nich se nachází v historickém centru Prahy – na Malé Straně a na Starém Městě, dva jsou v duty free zóně na pražském Letišti Václava Havla a tři v zahraničí.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist