Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Gourmet Academy: Učte se od porotců MasterChef, šéfa Zdeňka Pohlreicha a dalších mistrů kuchařů!

19. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1214 x

Proč v kuchyni tápat nebo improvizovat s nejistým výsledkem, když se můžete učit vařit a péct pod vedením těch nejlepších profesionálů? Tým lektorů Gourmet Academy ve Vodičkově ulici, která patří mezi nejkvalitnější školy vaření v Praze, se stále rozrůstá o další hvězdná jména.

Gourmet AcademyGourmet Academy

Porotce kuchařské show MasterChef Mirek Kalina, kterého brzy doplní jeho kolegové porotci Marek Fichtner a Marek Raditsch, neúprosný šéf Zdeněk Pohlreich, nutriční gastronomka, propojující výživové poradenství s kulinářským uměním Jana Černá, šéfcukrářka Café Savoy Edita Paulusová, „kluk v akci“ Filip Sajler a jeho týmový parák Martin Staněk, laureáti mnoha prestižních gastronomických soutěží Radek David, LukᚠČížek a Jan Davídek, který je navíc držitelem oficiálního certifikátu thajské kuchyně… Šéfkuchaři se zkušenostmi z michelinských restaurací, renomovaní mistři svých oborů se během specificky zaměřených kurzů rádi podělí o své znalosti, praktické zkušenosti, recepty i osobní tipy.

Respekt k aktuální sezoně a surovinám, které nabízí, patří k základním pilířům kvalitní gastronomie. Nabídku kurzů Gourmet Academy proto nyní zpestřil kurz Podzimní Fusion s Lukášem Čížkem, Martin Staněk vás naučí uvařit hřejivou kaštanovou polévku s variací tataráků nebo podzimní terinku, pstruha a hruškový koláč a vaše děti pod jeho vedením zvládnou čtyřchodové podzimní Teen Menu. Náležitě se připravit na oslavu konce letošního roku pomůže kurz  Silvestrovské menu by Filip Sajler se světovými lahůdkami, s nimiž spolehlivě zabodujete – rychlou paštikou, neodolatelnými tataráky, pečenými masy a mini dezerty. Lákavé jsou i další kurzy – Paleo 21. století, Love Fusion, Thajská kuchyně, Nebojme se masa, Pečeme lehce & bez lepku, Francouzské a české omáčky, Vánoční cukroví… A samozřejmě nechybí ani oblíbené stálice, jako je Vietnamský street food s Janou Černou, Vaříme pro přátele se Zdeňkem Pohlreichem, Plody moře s Mirkem Kalinou či „sladké“ kurzy Edity Paulusové.

Exkluzivní sestava lektorů a sezónní nabídka kurzů nejsou jedinými atributy, které Gourmet Academy činí jedinečnou. Dalším bonusem je profesionální vybavení kuchyně prémiovými spotřebiči KitchenAid. Na jednom místě si tak můžete otestovat možnosti a praktické využití přístrojů či pomůcek, které máte nebo si přejete mít doma. A už je to vařečka, nádobí nebo kuchyňský robot. Kompletně vybavená Gourmet Academy v historickém centru Prahy pořádá také pravidelné kurzy vaření pro děti a teenagery Le Petit Chef Academy.

Zatímco počet frekventantů kurzů je omezen (max. 8 osob), což zaručuje individuální péči lektora a skvělé výsledky, hostů na narozeninových oslavách a párty pro děti i dospělé, netradičních firemních akcích či setkáních, které Gourmet Academy rovněž organizuje, může být libovolné množství. Při větším počtu účastníků se aktivity Gourmet Academy přesouvají do reprezentativních prostor nového showroomu Miele v budově Diamond Point v Praze.

Více informací na www.gourmetacademy.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist