Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pizza Hut otevírá pobočku na pražském Masarykově nádraží

1. listopad 2019  České nápoje   komentáře (0)  501 x

Řetězec restaurací Pizza Hut společnosti AmRest se rozrůstá o další pražskou pobočku. Bude otevřena na Masarykově nádraží a spolu s ní se mohou zákazníci těšit na řadu novinek v nabídce i službách.

Pizza Hut otevírá pobočku na pražském Masarykově nádražíPizza Hut otevírá pobočku na pražském Masarykově nádraží

První restaurace Pizza Hut Express, byla na českém trhu představena před dvěma lety a aktuálně provozuje Pizza Hut 12 restaurací, které se nacházejí ve čtyřech městech - v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Liberci. Každý den je v těchto provozovnách obslouženo několik tisíc hostů. Dosavadní úspěch a rychlý růst se promítá do plánů pro blízkou budoucnost. Ještě v letošním roce bude v republice otevřeno dalších 5 restaurací, kromě Prahy se k zastoupeným městům přidá Plzeň, Mladá Boleslav a Ostrava. Smělé jsou plány i na následující roky. Postupně budou přibývat další města, do tří let by mělo být plně pokryto až 80 % českých měst s počtem obyvatel nad 100 tisíc.

Nová restaurace na pražském Masarykově nádraží je po provozovně ve Vodičkově ulici v pořadí druhou restaurací typu in-line store s vlastním vchodem z ulice, není tedy součástí nákupního centra. Bude se rozkládat na dvou patrech a celkem nabídne 66 míst k sezení. Jedná se o šestou pobočku otevřenou v letošním roce.

Nová pobočka bude stejně jako ty ostatní cílit zejména na zákazníky, kteří mají rádi čerstvé a kvalitní jídlo,” říká Josef Vavrinec “Jsme rádi, že se lidé v Česku stále více zajímají o to, co jedí. U nás dbáme na čerstvost a v 5 minutách od objednání má náš host čerstvou pizzu přímo z pece.”

Kromě nové pobočky se mohou zákazníci těšit na celou řadu dalších vylepšení v nabídce i službách Pizza Hut. První horkou novinkou je těsto ve stylu San Francisko. Jedná se o veganské kváskové těsto bez vajec a mléka, lehčí a křupavější, a je ve všech restauracích připravováno každý den čerstvé.

Další novinku představují kuřecí křídla, která si zákazníci zamilovali v našich rozvozových restauracích a která budou v průběhu listopadu nově k objednání  ve všech restauracích Pizza Hut.

Rovněž od listopadu se v nabídce všech restaurací opět objeví oblíbená pizza Crown s extra porcí sýra.plna sýra.

Jedničkou v oblibě u zákazníků stále zůstává pizza Pepperoni, velkým hitem jsou také okraje plněné sýrem.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist