Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Výroba tyčinek YES se přesunula do ČR

7. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  481 x

Přesně před rokem představila společnost Nestlé první plně recyklovatelný papírový obal ve vysokorychlostní výrobě, do kterého začala balit oblíbené ořechové tyčinky YES!. Během uplynulého roku se jich na český trh dostalo více než 400,000 kusů. Nově se jejich výroba v červenci přesouvá z Velké Británie do České republiky. Na podzim navíc značka YES! plánuje představit dva nové výrobky, které jsou inspirovány současnými trendy ve vyváženém snackingu.

Výroba tyčinek YES se přesunula do ČRVýroba tyčinek YES se přesunula do ČR

“Značka YES! v loňském roce vstoupila na trh velice úspěšně. Dle čísel prodejnosti na vybraných zákaznících můžeme potvrdit, že ve vybraných měsících roku 2019 se YES! tyčinky staly nejprodávanějšími ořechovými tyčinkami na trhu. Před rokem se nám navíc úspěšně povedlo nahradit plastový obal papírovým a snížit tím environmentální stopu tyčinek. Takové výsledky nás těší a motivují. Navíc bedlivě sledujeme aktuální trendy ve snackingu. Proto již dnes můžeme prozradit, že v druhé polovině roku uvedeme na trh nové varianty, které zde zatím nemají konkurenci,říká Martin Jiruška, Senior Brand Manažer značky YES!.

Za uplynulý rok se v České republice prodalo více než 400,000 kusů YES! tyčinek balených do papírového obalu. Výsledky vycházejí z prodejních čísel, které značka eviduje. Úspěšný přechod z plastových obalů na papírové je jedním z kroků společnosti Nestlé, která tím plní své závazky směrem k vizi o budoucnosti bez odpadů. Pro tento rok se společnost především zaměřila na úsporu užitých plastů v obalech produktů na českém i slovenském trhu. Dochází k odstranění plastových folií či redukci kombinovaných obalů. Svými kroky Nestlé plánuje ve svých závodech u nás a na Slovensku ušetřit až 20 tun plastů za rok.

Kombinace mandlí, soli a hořké čokolády vítězí

Portfolio značky YES! aktuálně na českém trhu čítá tři druhy ořechových a jeden druh ovocných tyčinek. Mezi ořechovými jednoznačně vítězí YES! tyčinka s mandlemi, mořskou solí a hořkou čokoládou. Zdatně jí sekunduje YES! tyčinka s pekanovými ořechy, banánem a hořkou čokoládou, která byla před nedávnem uvedena na náš trh. Značka oslavuje rozmanitost přírody, která jí dává možnost vybírat ze širokého spektra chutí a barev rozličných ingrediencí, jež jsou ideální pro chutný snack. Na podzim tohoto roku plánuje uvést dvě nové varianty, které zatím nemají na našem trhu konkurenci.

Přesun výroby tyčinek YES! do ČR

Jednou ze zajímavých událostí roku 2020 se pro společnost Nestlé stává přesun výroby YES! tyčinek z Velké Británie do České republiky. V těchto dnech nabíhá první vysokorychlostní výroba s balením do papíru u nás a oblíbené tyčinky tak z Olomouce poputují do celého světa. Spolu s již existujícími příchutěmi vyrobí v Olomouci i avizované novinky pod značkou YES!

Zdroj: Tiskopvá zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist