Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Starou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahvi

5. prosinec 2017  České nápoje   komentáře (0)  476 x

Stará myslivecká RESERVE z produkce Palírny U Zeleného stromu se od konce listopadu nově objevuje v obchodech v lahvi z čirého skla, která nahradí tradiční zelenou. Průhledná lahev dá vyniknout nádherné barvě a podtrhne exkluzivní charakter Staré myslivecké RESERVE.

Starou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahviStarou mysliveckou Reserve najdete nově v průhledné lahvi

Chceme Starou mysliveckou RESERVE více vizuálně odlišit od tradiční Staré myslivecké Original, která bude i nadále v charakteristické zelené lahvi. Věříme, že v lahvi z čirého skla lépe vynikne zlatavá barva, dosažená čtyřletým zráním v dubových sudech. Sami spotřebitelé oceňují jedinečnou jemnost tohoto produktu, který podle nich snese srovnání s jakýmikoli špičkovými výrobky, například v kategorii whisky. Každý nyní bude moci ocenit její nádhernou plnou barvu,“ uvedl manažer značky Stará myslivecká Boris Rajdl.

Stará myslivecká RESERVE s čirou lahví se na regálech postupně objevuje již od listopadu. Současně s tím rozjela Palírna U Zeleného stromu pro podporu značky i televizní reklamní kampaň. V průběhu listopadu se navíc značka výrazně zapojila do kampaně Movember zaměřené na boj s rakovinou prostaty. Symbolem tohoto projektu je knír, kterým se pyšní také myslivec z etikety obou variant Staré myslivecké. Palírna U Zeleného stromu věnovala na boj proti rakovině 10 korun z každé prodané lahve Staré myslivecké RESERVE v restauracích a vybraných obchodních řetězcích.

Stará myslivecká RESERVE je vyrobená podle originální české receptury, jejíž tradice sahá až stovky let do minulosti. Základ tvoří pečlivě vybraný destilát, který zraje v dubových sudech společně s přírodními výluhy ze sušeného ovoce. Přesné složení a poměry těchto přísad jsou po staletí pečlivě střeženy. Při výrobě Staré myslivecké RESERVE se navíc používá speciální postup založený na dvojím zrání v dubových sudech. Celkově destilát leží v dubu 4 roky, čímž se harmonicky sladí s přírodními maceráty ze sušeného ovoce. Výsledkem je kultivovaný nápoj s jemnou a dokonale vyváženou chutí s hřejivým dotekem sadového ovoce.

Stará myslivecká patří do TOP 10 nejprodávanějších značek lihovin na českém trhu. V loňském roce se značka stala vůbec nejrychleji rostoucí lihovinou v maloobchodním sektoru, když její prodeje meziročně vzrostly o více než 50 %.

Zdroj: Tiskové zprávy

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist