Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Altfernet bitter z Blatné

20. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  933 x

Distributor a výrobce prémiových destilátů, vína a nealko nápojů Premier Wines & Spirits uvádí na trh opravdu hořkou novinku v podobě ALTFERNET BITTER. Dohled mistra destilatéra Václava Šitnera, pečlivě vybraných 18 druhů bylin, zkušenosti nasbírané z výroby oblíbeného fernetu Altfernet a barmanské mistrovsví Pavla Weisse daly vzniknout tomuto velmi hořkému bitteru.

Altfernet bitter z BlatnéAltfernet bitter z Blatné

Prvotřídní suroviny a důraz na kvalitu i lokálnost jsou letitým standardem pro hořký Altfernet pocházející ze Zámecké palírny Blatná. Žádná zbytečná aditiva nejsou pro jeho vznik třeba vzhledem k opravdu kvalitním surovinám, které tvoří tento výrazně hořký fernet. Díky letitým zkušenostem přišel mistr destilatér, po diskusi s ambasadorem Premier Wines & Spirits Pavlem Weissem, s ideou výroby kvalitního, opravdu hořkého bitteru Altfernet.

Všichni barmanští mistři, kteří umějí používat bitter pro dokonalou vyváženost koktejlů, budou z produktu nadšeni. Altfernet bitter je unikátně hořký a díky jeho intenzivní chuti již jedna kapka posune chuťový profil vašeho drinku kýženým směrem.

Lahev Altfernet bitteru ukrývá 12 týdnů zrající macerát z 18 druhů vybraných bylin z celého světa. Mezi pečlivě vybíranými bylinami čekejte zeměžluč, pomerančovou kůru, heřmánek římský či například hořec. Skvěle vyvážená kombinace bylin perfektně doplní každý drink, kterému chybí poslední kapka k dokonalosti.

Cherriot

  • 5 cl rumu El Clásico XO
  • 1,5 cl Griotky Liquére
  • 1 kapka Altfernet Bitteru
  • pomerančová kůra

Ve sklenici na ledu vymíchejte rum El Clásico XO s Griotkou Liquére a jednou kapkou Altfernet Bitteru. Po jejich optimálním spojení přelijte do namražené vyšší sklenice. Ovoňte pomerančovým zestem a dozdobte připravenou kůrou z pomeranče.

Kompletní sortiment Premier Wines & Spirits pořídíte u Vašeho obchodního zástupce. Více informací o produktech je k dispozici na www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist