Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Altfernet bitter z Blatné

20. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  334 x

Distributor a výrobce prémiových destilátů, vína a nealko nápojů Premier Wines & Spirits uvádí na trh opravdu hořkou novinku v podobě ALTFERNET BITTER. Dohled mistra destilatéra Václava Šitnera, pečlivě vybraných 18 druhů bylin, zkušenosti nasbírané z výroby oblíbeného fernetu Altfernet a barmanské mistrovsví Pavla Weisse daly vzniknout tomuto velmi hořkému bitteru.

Altfernet bitter z BlatnéAltfernet bitter z Blatné

Prvotřídní suroviny a důraz na kvalitu i lokálnost jsou letitým standardem pro hořký Altfernet pocházející ze Zámecké palírny Blatná. Žádná zbytečná aditiva nejsou pro jeho vznik třeba vzhledem k opravdu kvalitním surovinám, které tvoří tento výrazně hořký fernet. Díky letitým zkušenostem přišel mistr destilatér, po diskusi s ambasadorem Premier Wines & Spirits Pavlem Weissem, s ideou výroby kvalitního, opravdu hořkého bitteru Altfernet.

Všichni barmanští mistři, kteří umějí používat bitter pro dokonalou vyváženost koktejlů, budou z produktu nadšeni. Altfernet bitter je unikátně hořký a díky jeho intenzivní chuti již jedna kapka posune chuťový profil vašeho drinku kýženým směrem.

Lahev Altfernet bitteru ukrývá 12 týdnů zrající macerát z 18 druhů vybraných bylin z celého světa. Mezi pečlivě vybíranými bylinami čekejte zeměžluč, pomerančovou kůru, heřmánek římský či například hořec. Skvěle vyvážená kombinace bylin perfektně doplní každý drink, kterému chybí poslední kapka k dokonalosti.

Cherriot

  • 5 cl rumu El Clásico XO
  • 1,5 cl Griotky Liquére
  • 1 kapka Altfernet Bitteru
  • pomerančová kůra

Ve sklenici na ledu vymíchejte rum El Clásico XO s Griotkou Liquére a jednou kapkou Altfernet Bitteru. Po jejich optimálním spojení přelijte do namražené vyšší sklenice. Ovoňte pomerančovým zestem a dozdobte připravenou kůrou z pomeranče.

Kompletní sortiment Premier Wines & Spirits pořídíte u Vašeho obchodního zástupce. Více informací o produktech je k dispozici na www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist