Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Aňa Geislerová, ambasadorka Metaxy

19. červenec 2022  České nápoje   komentáře (0)  120 x

Řecká značka Metaxa letos v březnu představila novou kampaň s podtitulem Zažij nečekané. Pro podporu komunikace na sociálních sítích si značka vybrala ambasadorku Aňu Geislerovou. Herečka pro tento unikátní nápoj nafotila sérii tematických snímků, které během následujících šesti měsíců uveřejní na svém populárním instagramovém účtu @geislerka.

Spolupráce mezi českou herečkou a spisovatelkou Aňou Geislerovou začala oficiálně v květnu a už v průběhu června si veřejnost mohla všimnout prvních příspěvků. Během května totiž vznikal promo video obsah a stylizované fotky, ve kterých se odráží klíčové atributy značky jako je Řecko, slunce, léto a pohoda s přáteli. V průběhu roku postupně zveřejňované série šesti fotek herečka ukáže, jak si vychutnat Metaxu během letních večerů, ale také o slavnostních momentech jako jsou svátky na konci roku.

„Metaxa pro mě představuje zlatý nápoj. Nejen, že je vynikající při tzv. zlaté hodince, sám je zlatavý, ale také se mi líbí jeho dlouhá historie. Mám radost, že můžu být tváří zrovna této ikonické řecké pálenky“, říká Aňa Geislerová. Metaxa svou novou spolupráci s Aňou pro rok 2022 představila na červnové tiskové konferenci k odhalení stoleté edice Metaxa AEN Three Generations v pražském baru Cloud 9 hotelu Hilton.

„Jsme rádi, že se Aňa rozhodla s námi spolupracovat. Je plná energie, kterou perfektně přenáší i na značku Metaxa. Dokáže si plně vychutnávat život, a to je také základ DNA naší značky říká Kateřina Hladíková, Group brand manažerka Mast-Jaegermeister CZ.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist