Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Degustace luxusních rumů

5. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  478 x

Distributor prémiových destilátů, nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits přichází s naprostou novinkou na trhu. Nově nabízí exkluzivní degustaci 10 prémiových rumů v kombinaci s prémiovými francouzskými čokoládami Valrhona, a to přímo u vás doma nebo na vaší oslavě. Tato degustace je skvělým zážitkem i dárkem pro všechny gurmány a milovníky exkluzivních rumů.

Degustace luxusních rumůDegustace luxusních rumů

Premier Wines & Spirits se stará již skoro 30 let o distribuci široké nabídky nejen prémiových rumů na český trh. Díky množství získaných zkušeností v oboru, vysoké odbornosti a profesionálním ambasadorům nyní přichází s naprosto unikátní novinkou – exkluzivní degustací 10 prémiových rumů v párování s luxusními francouzskými čokoládami Valrhona. Degustaci vede ambasador Pavel Weiss, který reprezentuje společnost Premier Wines & Spirits. Ambasador za vámi dojede do vašeho domu či na místo vaší oslavy a provede vás řízenou degustací 10 prémiových rumů v doporučované kombinaci s prémiovými čokoládami. Luxusní párování je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kvalitních rumů. Jde o perfektní dárek pro všechny gurmány, kteří si potrpí na kvalitní rumy a kombinace.

Díky pestrosti portfolia Premier Wines & Spirits získáte jedinečnou příležitost degustovat rumy z celého světa. Přenesete se s nimi do oblastí, ze kterých pocházejí nejlepší rumy na světě. Lahodné aroma prémiových rumů se skvěle doplňuje s kvalitními francouzskými čokoládami Valrhona, které jsou napárované ke každému z chuťových profilů prémiových rumů. Můžete se těšit jak na vyhlášené rumové značky, tak na objevené unikáty. V degustaci nebude chybět nikaragujská Flor de Caña 7 y.o. Gran Reserva či 12 y.o., dominikánský rum Relicario Supremo, mexický El Ron Prohibido 15 y.o., odvážný aromatický Hell or High Water Spiced a XO, patnáctiletý kubánský rum Santisima Trinidad de Cuba 15 y.o., El Clásico XO, který skrývá tóny vybraných karibských rumů, výrazný Gosling’s Family Reserve ani mauricijský rum Blue Stamp. Celkový přehled párování je k dispozici přímo u Premier Wines & Spirits.

Zážitkové párování rumů s ambasadorem se cenově liší podle množství degustovaných rumů a čokolád. V případě 10 kusů od každého začíná na zhruba 6650 Kč včetně práce ambasadora, který dorazí přímo k vám. Pro individuální kalkulaci a objednání služby této luxusní degustace kontaktujte Premier Wines & Spirits na info@1er.cz nebo na +420 774 046 081.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist