Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Diplomático pořádá soutěž pro barmany z celé Evropy

19. červen 2024  České nápoje   komentáře (0)  212 x

Soutěž Artisans of Taste je výzva pro všechny barmany, kteří milují svůj obor, chtějí své dovednosti posunout na novou úroveň a především, porovnat svůj um s kolegy z celé Evropy. Stačí připravit exkluzivní koktejl a v létě jej přihlásit do soutěže Artisans of Taste. Ale pozor! Čas máte jen do té doby, než se naplní kapacita 30 drinků. O vítězi rozhodne porota složená ze zástupců TOP 50 barů světa. A co radí ostřílení odborníci? Myslete na udržitelnost a lokální suroviny, to jsou aktuální světové barmanské trendy.

Diplomático pořádá soutěž pro barmany z celé EvropyDiplomático pořádá soutěž pro barmany z celé Evropy

Rum Diplomático, prémiový venezuelský rum s bohatou historií a dědictvím, přináší do Evropy vzrušující výzvu pro všechny milovníky koktejlů a mixologie: Artisans of Taste: Cocktail Competition.

Jejím prostřednictvím se hledají praví profesionální barmanští kreativci, kteří dokážou spojit své dovednosti a fantazii při vytváření koktejlů na bázi rumu Diplomático. Přihlášené receptury budou hodnoceny na základě jejich originality, techniky přípravy a příběhu, který za nimi stojí. Speciální zřetel je kladen i na udržitelnost a využití použitých surovin na maximum, což je jeden ze světových trendů, který nyní rezonuje v nejlepších podnicích světa. Vítězové budou vybráni na základě hodnocení poroty, kterou tvoří tým Diplomático Global a přední světoví barmani.

Soutěžící z Velké Británie, Francie, Itálie, Německa, Španělska, Norska, Švédska, Řecka, Maďarska, Rumunska, Česka a Slovenska mohou své koktejly hlásit od 15:00 dne 15. července. Registrační brány budou otevřeny do 15:00 dne 5. srpna, ale pozor! Místo je jen pro prvních 30 registrovaných drinků z Česka i Slovenska. Jakmile se tento počet naplní, registrace se uzavřou.

Vítěz každé země získá šestidenní cestu do Venezuely, kde navštíví palírnu, ve které se rum Diplomático vyrábí. Bude tak mít jedinečnou příležitost prohlédnout si místo, kde dnes už legendární rum vzniká, a detailně se seznámit s jeho výrobním procesem a dalšími zajímavostmi.

„V Diplomático jsme hrdí, že můžeme rozvíjet a podporovat ty největší barmanské talenty jak v České republice, tak v celé Evropě. Už se nemůžeme dočkat, až uvidíme soutěžní drinky. Doufáme, že okouzlí nejen naši přísnou porotu, ale všechny, kdo je ochutnají, a přesvědčí je, že i rum Diplomatico se skvěle hodí do míchaných drinků," říká Lenka Kotenová/František Holeček. Více informací o soutěži a podmínkách účasti naleznete na webových stránkách www.diplomaticoandco.com

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist