Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Gin Tanqueray partnerem filmu House of Gucci

7. prosinec 2021  České nápoje   komentáře (0)  666 x

Anglická značka kvalitních ginů Tanqueray se stala partnerem nového snímku „House of Gucci“. Kriminální drama s hvězdným obsazením v čele s Lady Gaga vypráví příběh italské rodiny Gucci a odhaluje tři desetiletí její spletité historie. Udělejte z House of Gucci nejsledovanější film, který se neobejde bez pořádně namíchaných hvězdných koktejlů!

Gin Tanqueray partnerem filmu House of GucciGin Tanqueray partnerem filmu House of Gucci

Nový film režiséra Ridleyho Scotta inspirovaný pravdivou událostí měl zajištěnou popularitu již dávno před svým uvedením. Svědčí o tom i trailer, v němž se vám Lady Gaga alias Patrizia Reggiani svým italským akcentem a projevem zaryje okamžitě pod kůži. Film pojednává nejenom o vraždě dědice módního domu Maurizia Gucciho, ale vykresluje také mocenský souboj o ovládnutí celého impéria.

Značka Tanqueray se stala jedním z hlavních partnerů filmu a při této příležitosti spustila kampaň s ikonickým koktejlem Tanqueray Martini se zástřikem z citronové kůry. Ten se objevuje i v několika klíčových scénách. Diváci tak například uvidí, jak   Maurizio Gucci připravuje dokonalé Tanqueray Martini s citronovou kůrou, které si objednala okouzlující Patrizia Reggiani. Maurizio jí tento drink naservíruje ve vintage sklenici typu coupe a ozdobí elegantní citronovou kůrou. Právě tato scéna má ve filmu zcela zásadní roli – představuje totiž divákovi obě hlavní postavy a jejich počínající milostný vztah.

Christina Choi, Senior Vice President Diageo – Rum, Tequila, Gin, ke spojení značky Tangueray a filmu House of Gucci dodává: „Příležitost vyzdvihnout ve filmu Tanqueray Martini se zástřikem z citronové kůry byla od počátku jasná volba. Věříme, že Tanqueray je opravdovou ikonou, která se zrodila se smyslem pro odvahu a eleganci, a film House of Gucci je jejím dokonalým ztělesněním. Doufáme, že ikonický drink diváky inspiruje k tomu, aby si ho vychutnali i v pohodlí domova.“

V rámci propagace byla ve spolupráci s Ridley Scott Creative Group natočena série digitálních spotů inspirovaných integrací koktejlu Martini se zástřikem z citronové kůry do filmu.

Spoty zobrazují ženu, která prochází spletitou cestou plnou lásky a pomsty za dokonalým Tanqueray Martini s citronovou kůrou.

Namíchejte si hvězdné drinky Tanqueray inspirované filmem House of Gucci i u vás doma!

TANQUERAY MARTINI S CITRONOVOU KŮROU

Ve skleněné mixing glass smíchejte 60 ml ginu Tanqueray, 30 ml Cocchi Americano a zastříkněte pomerančovým bitterem. Poté přidejte kostky ledu. Na závěr sklenici ozdobte pomerančovým olejem a kůrou z pomeranče.

HOUSE OF GUCCI STYLE

V shakeru smíchejte 60 ml ginu Tanqueray No. Ten, 20 ml sirupu Earl Grey Tea, 20 ml limetkového džusu a zastříkněte foaming bitterem    a chmeleným pomerančovým bitterem.

Servírujte do elegantní sklenice.

HOUSE OF GUCCI & TONIC

Do vinné sklenice vložte led ve tvaru koule a přilijte 60 ml ginu Tanqueray No. Ten, 30 ml Bianco Vermouth a 90 ml grapefruitového tonicu. Na závěr ozdobte rozmarýnem, tymiánem a jedlými květinami.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist