Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Lihoviny Žufánek najdete nově v portfoliu Premier Wines & Spirits

7. leden 2022  České nápoje   komentáře (0)  268 x

Společnost Premier Wines & Spirits patří mezi oblíbené distributory alkoholu špičkové kvality. Jistě tak potěší nově uzavřené partnerství s rodinnou společností Žufánek s.r.o. V nabídce tak najdete oblíbené pálenky, giny, absinthy i další lihoviny.

Lihoviny Žufánek najdete nově v portfoliu Premier Wines & SpiritsLihoviny Žufánek najdete nově v portfoliu Premier Wines & Spirits

Pokud si chcete pořídit lahev kvalitního alkoholu, společnost Premier Wines & Spirits vás rozhodně nezklame. V jejich portfoliu naleznete vína, rumy nebo giny, a své favority si zde naleznou všichni vyznavači prvotřídní kvality. Nově uzavřené partnerství s Žufánkem tak uspokojí jistojistě všechny milovníky jedinečných pálenek, ginů i dalších lihovin, na kterými je rodina Žufánků vyhlášená.

Společnost Žufánek s.r.o. byla založena již před více jak dvaceti lety. Tento rodinný podnik se záhy rozjel na plné obrátky a nyní se veškeré tekuté delikatesy vycházející z jejich výrobny těší velké popularitě. Výrobna je obklopená vlastními ovocnými sady a díky jejich opečovávání mohou vznikat lahodně jemné pálenky s charakteristickou chutí a vůní.

V portfoliu naleznete delikátní pálenky z vlastních švestek, hrušek Williams či třeba kdoulí, nebo se nechte zaujmout stařenou verzí, která se může pyšnit zráním v sudech z bílého dubu, jenž jí propůjčuje kromě typického ovocného nádechu také chuť a vůni vanilky. Pokud máte rádi přírodní tóny bylin, giny jsou pro vás se svými 16 bylinami a melasovým lihem z Kojetína ve složení to pravé. A pokud jsou pro vás giny málo bylinkové, absinth z dílny lihovaru Žufánek vás nezklame. Každý si zkrátka jistě vybere, v nabídce je také ořechovka, borovička nebo například perfektní kontušovka.

To vše a mnohem více naleznete nově na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist