Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Likéry Granette Premium Liqueur oceněny Obalem roku

21. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  396 x

Palírna U Zeleného stromu představila novou řadu delikátních prémiových likérů Granette Premium Liqueur a hned získala ocenění v rámci prestižní soutěže Obal roku.

Likéry Granette Premium Liqueur oceněny Obalem rokuLikéry Granette Premium Liqueur oceněny Obalem roku

„Naše nové prémiové likéry Granette Premium Liqueur si zákazníci mohou vychutnat ve třech variantách. Kávové, která je spojením čerstvě namleté kávy arabiky a jemného likéru, ořechové, připravené ze svatojánských ořechů, a višňové s vysokým obsahem šťávy z čerstvě nasbíraných višní,“ říká Boris Rajdl, manažer marketingu z Palírny U Zeleného stromu.

Ocenění za design

Granette Premium Liqueur není výjimečný jen svým obsahem, ale také designem lahve a dárkového balení, na jehož podobě spolupracovala Palírna U Zeleného stromu s výtvarníkem Martinem Zouharem. „Design lahve tvarově vychází z broušeného českého granátu, který je v logu likéru Granette. Finální design byl dotvářen přímo s dodavateli: společností Thimm a teplickou sklárnou O–I. Pojat je minimalisticky, elegantně a moderně, aby zaujal náročného zákazníka. Ideální je například jako dárek,“ říká Boris Rajdl.

To, že je design Granette Premium Liqueur povedený, dokládá i ocenění za nejhezčí obal v rámci prestižní soutěže Obal roku, kterou pořádá Obalový institut Syba a která je certifikována globální obalovou organizací World Packaging Organisation. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v říjnu v rámci kongresu OBALKO, kde mezi řečníky na téma design a inovace vystoupil také Boris Rajdl. „Design lahví se u nás v Palírně U Zeleného stromu v posledních letech profiluje zcela odlišně než v minulosti. Vidíme, že je důležité stavět na hodnotách naší nejstarší evropské palírny, které jsou srozumitelné pro konzumenta, včetně mladší generace. Jen tak se může změnit vnímání produktu od samotných zákazníků, jako se to stalo například u naší Staré žitné myslivecké,“ doplňuje Boris Rajdl.

  • Granette Premium Liqueur je v současnosti k dostání mimo velkoobchodní síť v e-shopech Alkohol.cz a Alza.cz.
  • Orientační cena za lahev: 329 Kč
  • Orientační cena za dárkové balení: 399 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist