Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Limitované edice alkoholu z Palírny U Zeleného stromu

13. srpen 2023  České nápoje   komentáře (0)  454 x

Limitované edice alkoholu jsou velmi oblíbené, ať už jako dárek, základ sbírky, nebo zkrátka jen proto, že jsou výjimečné designem či obsahem. Palírna U Zeleného stromu představuje i tento rok hned několik limitovaných edic alkoholu svých vlajkových značek.

Limitované edice alkoholu z Palírny U Zeleného stromuLimitované edice alkoholu z Palírny U Zeleného stromu

Sběratelská edice whisky

Již po páté se v prostějovských sklepích Palírny U Zeleného stromu stáčela u příležitosti výročí vzniku této nejstarší evropské palírny limitovaná edice whisky Staré žitné myslivecké s názvem Single Barrel. Ta letošní je výjimečná, protože se nejedná o klasický Single Barrel, ale o Double Barrel. „V letošním roce jsme stáčeli osmiletou whisky Starou žitnou mysliveckou, která zrála sedm let v dubovém sudu po bourbonu a následně rok finišovala v dubovém sudu po sherry Pedro Ximénez. Díky tomuto dvojímu zrání získala žitná whisky harmonickou chuť vanilky se sušenými švestkami a dozvuky lesních jahod,“ popisuje letošní exkluzivní limitku blend master Roman Petruš.

Double Barrelu bylo stočeno 505 lahví a jeho cena je 1 600 Kč. K dostání je ve vybraných e-shopech – alkohol.cz a destilerka.cz –, v podnikové prodejně v Prostějově a ve vybraných barech.

Designérská edice whisky

U příležitosti oslav 505letého výročí Palírny U Zeleného stromu byla vytvořena speciální edice s uměleckou etiketou ilustrátora Marka Ehrenbergera. Jeho svěží rukopis plný barev a tvarů, jimiž vyjádřil chuťové i vizuální vjemy, které sedmiletá Stará žitná myslivecká Selection poskytuje, dělají z této limitované edice skutečné umělecké dílo. „Spojení s whisky a uměním byl jasný další krok, ke kterému jsme směřovali již delší dobu. Ke spolupráci jsme přizvali mladého umělce, který má svůj jasný a rozpoznatelný rukopis a jehož osobnost dokonale koresponduje s našimi vizemi i zásadami. Výsledkem je harmonické spojení tradic a moderního vizuálního vnímání Marka Ehrenbergera,“ říká Boris Rajdl, marketingový manažer Palírny U Zeleného stromu.

Limitovaná edice Staré žitné myslivecké Selection byla vytvořena v počtu 1 518 kusů a je k dostání v podnikové prodejně v Prostějově a v e-shopech. Cena: 505 Kč

Heffron vzdává poctu české odvaze

Již po čtvrté vznikla kolekce „odvážných“ lahví Heffron, které svými etiketami vzdávají hold české odvaze. Tentokrát je limitovaná edice pětiletého pravého rumu Heffron 5YO Rum nositelem odvahy českých letců, kteří sloužili během druhé světové války v jednotkách britské Royal Air Force. Na etiketách si tak můžete přečíst medailonky letců Karla Kuttelwaschera, Josefa Františka a Aloise Vašátka. „Odvahu bojovat za správnou věc je dobré si připomínat i v dnešní době, proto jsme rádi, že jsme se mohli při tvorbě limitované edice Heffronu opět spojit s Československou obcí legionářskou a společně vybrali jména odvážných hrdinů, kteří bojovali ve druhé světové válce za svobodu a spravedlnost,“ říká brand manažer značky Jan Sedláček.

Každá varianta limitované edice Heffron 5YO Rum je vyrobena v počtu 10 000 kusů a je k dostání v prodejnách Albert, Billa, Globus, Kaufland, Tesco a Penny a také v e-shopech. Cena: 339 Kč

Letní Hanácká vodka

Veselou a hravou limitovanou edici představuje také Hanácká vodka. Ta na etiketu své letní limitky umístila nejen levitující ovoce, díky kterému si vytvoříte skvělé letní drinky, ale také růžového plameňáka. Je tak jasné, že toto léto se o zábavu rozhodně postará právě Hanácká vodka. „Inspirací pro vytvoření svěžího designu, který zaujme zákazníky na první pohled, jsou letní festivaly, míchané drinky a hlavně zábava,“ říká Veronika Havettová, brand manažerka značky.

Limitovaná letní edice Hanácké vodky bude exkluzivně k dostání do konce srpna v prodejnách Albert za cenu 189 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist