Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Maková verze Bohemian ginu

25. červenec 2022  České nápoje   komentáře (0)  297 x

Oblíbená značka ginu z dílny Martina Žufánka nyní přichází s letní inovací. Speciální maková limitovaná edice na vás bude čekat v luxusní porcelánové lahvi z nejstarší porcelánky v Čechách – THUN 1794. Vychutnejte si novinku na trhu Bohemian gin Makový a nechte se unést na česká letní pole plná makovic.

Bohemian gin je po roce od svého uvedení zcela oprávněně exkluzivním ginovým zástupcem na českém trhu. Jeho chuť, která vás omámí, a vůně, jež vás přenese na českou letní louku, jsou zcela unikátní a na našem trhu nenajdete druhý takový. Po roce přichází limitovaná edice 2000 ks a Bohemian gin se představuje ve zcela výjimečné makové kombinaci.

Maková verze Bohemian ginu vznikla opět pod rukama Martina Žufánka. Dopřejte si na chvilku pauzu od všech povinností a vychutnejte si bohémské léto v tekuté podobě. Pro dokonalý a jedinečný zážitek byla typická ginová chuť jalovce doplněna českým mákem z makových polí v Boršicích. Díky dokonalé harmonii, které je dosaženo přesným poměrem všech ingrediencí z českých luhů a hájů, plně vynikne bohémské srdce tohoto makového ginu. Nemusíte dělat nic, stačí jen být a vychutnávat si tu neobyčejnou chvíli, kterou s makovým Bohemian ginem strávíte.

Výjimečný není pouze samotný Bohemian gin Makový, ale i jeho prezentace. Makovou příchuť totiž obdržíte v jedinečné porcelánové lahvi o objemu 0,5 l, která byla ručně vytvořena jedním z nejstarších českých výrobců porcelánu, firmou Thun 1794. Byl přitom vyroben pouze omezený počet lahví, 2000 ks. Určitě si tak svoji lahev pořiďte co nejdříve, ať máte jistotu, že vám tato limitka neuteče.

Exkluzivní limitovanou edici Bohemian gin Makový můžete pořídit na www.1er.cz za 2000 Kč za 0,5l lahev, či u dalších prodejců, například na Alkohol.cz, nebo v Gurmetum.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist