Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Novinka rum Merser

1. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  108 x

Na český trh přichází novinka z londýnské dílny s karibskými kořeny. Přivítejte Merser, rum, který svou kvalitou oslní i ty největší znalce. Zaujme vás již na pohled a luxusní chuťový zážitek na sebe po ochutnání nenechá dlouho čekat.

Rum patří k populárním druhům alkoholu. Kvalitní rum si totiž skvěle užijete jen tak samotný, ve vychlazené sklence s ledem, ale stejně tak ho skvěle spárujete s různými druhy nealkoholických nápojů, a tak připravíte osvěžující drink pro příjemné letní chvilky. Sáhněte po novém rumu Merser, který vám přináší Premier Wines & Spirits, a dopřejte si toto tekuté zlato i u sebe doma.

Merser představuje výběr těch nejlepších rumů z Dominikánské republiky, Jamajky a Barbadosu, jež zrály v sudech po dobu minimálně 12 měsíců. Z této kombinace vznikl rum, který v sobě snoubí vášnivost Karibiku a londýnskou lásku k rumům. Tento delikátní destilát byl smíchán v Londýně a zrál ještě dalšího půl roku v malých sudech (do každého se vejde asi 400 lahví rumu), čímž si vysloužil označení „Double Barrel“.

Ačkoli původ Merseru je karibský, jeho skutečným domovem je tedy Londýn. Anglická metropole byla v minulosti centrem prodeje rumů a jeho ulice byly plné domů, ve kterých byly míchány rumy dovážené právě z Karibiku. Rumová tradice zde sahala až na počátek 19. století, od roku 1970 však vymizela v důsledku požáru rumových doků a modernizaci zámořských lodí, které se už nevešly do londýnského přístavu. Rum Merser jde ve stopách svých historických londýnských předků a navazuje na tradici světové rumové metropole, kterou Londýn býval.

Při přivonění vás uchvátí vůně vanilky s výraznou notou tropického ovoce. Ovanou vás lehké tóny toustů, ořechů a dubového sudu. Stejné chutě pak ucítíte i na jazyku při vychutnávání.

Rum Merser si můžete užít ve všech svých oblíbených drincích. Ať už jej zkombinujete s prémiovou kolou, zázvorovým pivem, nebo si připravíte starý dobrý Old Fashioned, rozhodně si pochutnáte a s vámi i každý, kdo drink s rumem Merser okusí.

Tipy na drinky:

Merser & Ginger

50 ml Merser, Thomas Henry Ginger Ale

Do vysoké sklenice vložte led, odměřte 50 ml rumu Merser a dolijte zázvorovou limonádou Thomas Henry. Dozdobte kandovaným zázvorem a plátky pomeranče.

Merser & Cola

50 ml Merser, fritz-kola

Sklenici naplňte ledem a zalijte ho 50 ml rumu Merser. Zbytek sklenice dolijte fritz‑kolou a sklenici ozdobte pomerančovou kůrou.

Rumovou novinku Merser můžete pořídit na www.1er.cz za 1075 Kč za 0,7l lahev.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist