Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Řada základní úrovně whisky Kavalan

25. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1044 x

Palírna Kavalan, která se nespokojí s jednou whisky základní úrovně, nyní oznámila vytvoření nové řady základní úrovně v rámci svého portfolia, jehož součástí jsou řady Solist a Rare Sherries whisky Kavalan.

Řada základní úrovně whisky KavalanŘada základní úrovně whisky Kavalan

Řada Distillery Select (700 ml, obsah alkoholu 40 %) je první řadou whisky základní úrovně, která nabízí vynikající umění míchání.

Generální ředitel společnosti YT Lee uvedl, že řada Distillery Select byla vytvořena tak, aby uspokojila začátečníky i znalce whisky.

„Konzumenti v této řadě získají všechny výhody kvalitní výroby našeho týmu za překvapivou cenu. Děláme věci trochu jinak. Usilujeme spíše o chuový profil než konkrétní sud."

„U naší první whisky klademe důraz na tropické ovoce a u druhé whisky na květinové a bylinné tóny. Každá whisky v této řadě představuje různé aspekty charakteristiky whisky Kavalan. Každá přináší vysokou kvalitu za příznivou cenu."

Tato řada whisky, která pro zdůraznění tchajwanského subtropického klimatu zraje v kvalitních sudech po víně, které předvádějí tchajwanské subtropické klima, je pojmenována podle dříve představené inaugurační whisky, nyní známé jako Distillery Select No. 1.

Whisky No. 1 získala na Mezinárodní soutěži destilátů v San Francisku v letech 2019 a 2020 dvě zlaté medaile. Jejím následníkem je whisky Distillery Select No. 2, která byla představena na Tchaj-wanu 29. dubna.

Whisky No. 1 získala v rámci řady nové balení a nové etikety na přední straně láhve. Receptura původní whisky se nezměnila.

Taipei 101, architektonická pýcha Tchaj-wanu a jeden z nejvyšších mrakodrapů na světě, symbolizuje rozsah tchajwanských ambicí. Láhev whisky Kavalan ve tvaru budovy 101 vyjadřuje výši dokonalosti, o kterou lihovar usiluje.

Degustační poznámky

Jednosladová whisky Kavalan Distillery Select No. 1

Barva: půlnoční jantar

Vůně: jemná a hedvábná. Plná vůní zralého tropického ovoce, vonných květinových tónů a teplé vanilky.

Chu: Elegantní, dokonale vyvážená a lehce pitelná. Bohatá a komplexní příchu krémovité karamely a vanilky vytvářejí jemnou a hustou vícevrstvou chu, která je v zakončení dlouhá.

Kavalan Distillery Select No. 2, druhá whisky této řady, byla oficiálně představena na Tchaj-wanu 29. dubna s doporučenou maloobchodní cenou 1000 TWD za lahev o objemu 700 ml. Whisky No. 2 je hluboce aromatická s neodolatelnou květinovou a bylinnou komplexností, která mísí dřevité a kořeněné tóny v bohatých vrstvách. Whisky No. 2 bude brzy dostupná na celém světě.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist