Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sto let Božkova

16. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  694 x

Božkov, nejsilnější značka lihovin v Česku slaví výročí 100 let od založení. K narozeninám si Božkov nadělil novou reklamní kampaň s mottem „Spolu jsme sami sebou“ v němž vyzdvihuje typický symbol Božkova – plachetnici a která zastřešuje hlavní produkty značky.

Sto let BožkovaSto let Božkova

Tradiční česká značka Božkov je dlouhodobým lídrem v prodeji lihovin na českém trhu a zastřešuje nejsilnější značku Božkov Originál nebo úspěšnou novinku Božkov Republica. K výročí 100 let založení je plánována řada marketingových aktivit, z nichž nejvýraznější je nový reklamní spot s tváří značky Jiřím Macháčkem. Úplně první spolupráce započala roku 2015 a na základě pozitivních reakcí došlo k její obnově v novém podání.

Během ledna vznikl v dílně kreativní agentury Made by Vaculík, produkční agentury Boogie Films a pod taktovkou režisérky Alice Nellis nový spot, který vstupuje do TV začátkem března a objevovat se bude s krátkou přestávkou až do konce června 2020.  Mimo televizi se představí také v on-linu. „Nový spot podtrhuje přátelství, nadsázku a vtip značky, přičemž jsme chtěli zároveň vyzdvihnout ikonickou plachetnici a motto značky „Spolu jsme sami sebou“, které se již odráží v komunikaci na sociálních sítích značky Božkov sdružující komunitu Božanů“ doplňuje Group Brand Manager Michal Jakl.

Zároveň v rok kulatých narozenin prošla velká část produktové řady redesignem obalů. Do nového kabátu se obléknou i webové stránky Božkov. Značka bude i nadále budovat vztahy s komunitou na sociálních sítích. „V době silných sociálních médií, kdy se řada lidí pyšní zkresleným životem, odlišným od jejich skutečného standardu, tkví výjimečnost v opravdovosti a rozhodnutí stát si za svým skutečným životem bez příkras, který nejlépe chutná s lidmi, s nimiž jsme sami sebou. Komunita Božanů vyzdvihuje opravdovost a kvalitu zážitků prostřednictvím jednoduchých, dostupných věcí,“ komentuje koncept Brand Manager značky Božkov Marie Votrubová.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist