Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Stock má nové míchané drinky

19. červenec 2022  České nápoje   komentáře (0)  112 x

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jednička na trhu s alkoholickými nápoji, spouští prodej čtyř nových míchaných drinků v praktickém balení moderních „READY-TO-DRINK“ plechovek. Reaguje tak nejen na vzrůstající poptávku ze strany spotřebitelů po předem namíchaných drincích v plechovkách, ale také na nejnovější trendy v oblasti alkoholu i tuzemské preference.

Novinky ocení nejen milovníci ginů s tonicem, ale i vodky nebo tuzemáků – na výběr budou mít spotřebitelé z tradičního Fernet Stock Bavorák Citrus, klasického tuzemáku Božkov Originál & Cola s limetou, křišťálově čisté vodky Amundsen se sodou v atraktivní příchuti Bezinka a Máta nebo borůvkového ginu Dynybyl Violet v kombinaci s tonicem. Značky Fernet Stock, Božkov a Amundsen byly pro nové drinky vybrány nejen proto, že patří mezi nejsilnější, ale i nejoblíbenější značky společnosti STOCK Plzeň-Božkov, které se těší dlouhodobé oblibě mezi konzumenty. Současně nové míchané drinky reagují na změnu spotřebitelských návyků, která se vlivem pandemie posunula směrem k drinkům konzumovaným doma i drinkům konzumovaným přímo z plechovek. A protože společnost STOCK Plzeň-Božkov chce svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, rozhodla se uvést na trh populární a prémiové míchané drinky, které si spotřebitelé budou moci vychutnat bez sebemenší námahy kdekoliv a kdykoliv – třeba na cestách, na zahradní party nebo v pohodlí domova.

Nové trendy ve znamení perlení, alternativních příchutí a hořké chuti

Nové „ready-to-drink“ nápoje reagují také na nejnovější trendy a požadavky ze strany spotřebitelů. Ti stále více vyhledávají přítomnost bublinek nebo perlení v alkoholických nápojích, zkouší alternativní a originální příchutě a vzrůstá i poptávka po hořké a nahořklé chuti. Stejně tak je na vzestupu i kategorie ginu. Češi nejčastěji vyhledávají míchané nápoje s ginem, rumem, vodkou nebo hořko-bylinnými likéry. Vůbec nejoblíbenějšími drinky jsou v tuzemsku Gin & Tonic a Cuba Libre. A právě na tuzemské preference reaguje i celé portfolio nových „ready-to-drink“ nápojů.

7%

„Novinky reagují kromě zájmu spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách také na vzrůstající poptávku po nápojích s obsahem bublinek a perlení. Ať už si tedy vyberou Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Dynybyl Violet Gin & Tonic nebo Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta, čeká na ně nejen praktické balení a perfektně namíchaný drink, který nevyžaduje žádnou další přípravu, ale i příjemná osvěžující chuť bublinek,“ dodává Daniela Froňková, Brand Manager STOCK Plzeň-Božkov.

Až polovina spotřebitelů dává přednost plechovkám před domácím drinkem

Z průzkumů společnosti STOCK Plzeň-Božkov také vyplynulo, že 84 procent dotazovaných by ocenilo, kdyby jejich oblíbený drink byl k dostání v plechovce. Zhruba tři pětiny pak uvedly, že koupený „ready-to-drink“ nápoj konzumují přímo z plechovky. A polovina dotázaných uvedla, že by bez váhání nahradila „ready-to-drink“ plechovkou nápoj, který si běžně s oblibou míchají sami doma. Nejčastěji jsou pak dle průzkumů drinky v plechovkách konzumovány na domácích party, na zahradě nebo během grilování.

Nové míchané „ready-to-drink“ jsou k dostání ve vybraných obchodech od 27. června.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist