Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Velikonoce s kvalitními pálenkami

19. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  569 x

Oslavy Velikonoc, příjemného svátku pro celou rodinu, jsou neodmyslitelně spjaté s přípitkem v podobě pálenek. Vychutnejte si letošní Velikonoce s kvalitními ovocnými pálenkami Baron Hildprandt. Nově můžete ochutnat i lahodnou meruňkovici, a to rovnou ve dvou provedeních 42,5% a 50%.

Velikonoce s kvalitními pálenkamiVelikonoce s kvalitními pálenkami

Veselé oslavy Velikonoc s přáteli, příbuznými i sousedy se neobejdou bez tradičního přípitku. Vychutnejte si tyto příjemné jarní svátky s ovocnými pálenkami Baron Hildprandt. Pálenky pocházejí z jihočeské Zámecké palírny v Blatné a na jejich perfektní provedení dohlíží mister destilatér Václav Šitner. Neopomeňme motto rodiny Hildprandtů: „Přes překážky ke slávě!“ I přes historické obtíže, které zámeckou palírnu od jejího vzniku v roce 1885 potkaly, vám dnes přináší vytříbené tekuté pochoutky.

4x destilované ovocné 42,5% pálenky Baron Hildprandt poznáte podle ikonické bílé lahve. Po destilaci zrají ještě po dobu jednoho roku v tancích, díky čemuž vyniknenaplno jejich ovocná chuť. Na jednu lahev 42,5% Baron Hildprandt Meruňkovice připadne celých 13 kg čerstvých meruněk. Nově jsou blatenské ovocné pálenky k dispozici již ve čtyřech variantách: Baron Hildprandt Slivovice, Hruškovice, Višňovice a nyní i Meruňkovice.

Obliba meruňkových destilátů, kterou palírna zaznamenala s uvedením novinky Baron Hildprandt ze zralých meruněk v minulém roce, podnítila vznik nejen 42,5% Meruňkovice od Barona Hildprandta. Vyzkoušet můžete nově i 50% Meruňkovici Baron Hildprandt. Prošla třínásobnou destilací, která jí zajistila unikátní jemnost a zároveň zachování plné meruňkové chuti. Destilát k tomu zrál po dobu jednoho roku v tancích. Na výrobu jedné lahve 50% meruňkovice připadne zhruba 15 kg šťavnatých meruněk. Vychutnejte si lahodnou chuť pečlivě vybraných meruněk se svými blízkými a oslavte Velikonoce s chutí.

Ovocné destiláty Baron Hildprandt zakoupíte na webu www.1er.cz od 525 Kč za 0,7 l.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist