Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vinný destilát Alexandrion

24. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  273 x

Vinný destilát s bylinkami, stařený v dubovém sudu, to je Alexandrion. Snoubí se v ní jemná chuť, tradice a moderní inovace. Nyní ji nově můžete pořídit i na našem trhu, a dopřát si tak výjimečný chuťový zážitek.

Vinný destilát AlexandrionVinný destilát Alexandrion

Tradice, vytrvalost, věrnost a síla. Tak zní motto značky Alexandrion a přesně se promítá i do samotné brandy Alexandrion. Nevídaná jemnost a vynikající chuť společně tvoří unikátní identitu, a umožňují tak, aby se Alexandrion vyhranil jako samostatný produkt. Symbolizuje dokonalost s dynamicky vyváženou jemností chuti a uchvacuje požitkáře po celém světe.

Tajemství Alexandrionu se skrývá v jeho „srdci“: vinný destilát zraje v dubových sudech v optimálních podmínkách jako brandy a jsou do něj přidávány přírodní výtažky, díky nimž získává jemné středozemní chutě a aroma. Odborné know‑how mastera blendera, jeho vášeň i nepolevující snaha dosáhnout excelentnosti zajišťují, že „srdce“ této lihoviny založené na brandy je při mísení pečlivě chráněno. V palírnách Alexandrion Distillery se při výrobě tohoto skvostu používá nejmodernější technologické vybavení, ale zároveň se zachovává tajná tradiční receptura i původní výrobní postup, který se zrodil na řeckém ostrově Kréta v 70. letech 20. století.

Zakladatel a ředitel Alexandrion Distillery Nawaf Salameh vždy zastával vizi vyrábět destiláty vynikající chuti, vysoké kvality a hodnoty a s velkou dávkou invence, a tak vytvořil produkty, které promlouvají k srdci spotřebitelů. Alexandrion oslovuje všechny, kdo umějí ocenit výjimečný chuťový zážitek. Na českém trhu si zatím můžete zakoupit Alexandrion 5*, ale do budoucna i Alexandrion 7* nebo limitovanou edici Alexandrion 100.

Alexandrion 5* si vychutnáte ideálně čistý v pokojové teplotě, ale v horkých dnech potěší i jako složka koktejlů. V chladnějších dnech se zvýrazní jemné aroma Alexandrionu 5* nebo Alexandrionu 7* samostatně nebo v horkém zimním nápoji Alexandrion, v němž se chuť destilátu snoubí s teplými tóny skořice a hřebíčku v čerstvém pomerančovém džusu.

Alexandrion je celosvětově uznávaná značka ověnčená mnoha mezinárodními oceněními za jedinečnost, vysokou kvalitu a vytříbenou chuť svých produktů. Brandy Alexandrion 5* získala zlatou medaili na China Wine & Spirits Awards v roce 2017. Na mezinárodní soutěži International Wine & Spirits Competition v tomtéž roce ve Velké Británii pak byly Alexandrion 5* a Alexandrion 7* oceněny stříbrnou, respektive zlatou medailí. Na Ultimate Spirits Challenge v USA v roce 2020 získal Alexandrion 5* medaili Good Recommended s 83 body a další výrobky z portfolia skupiny Alexandrion byly celkem oceněny 13 medailemi.

Alexandrion 5* zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 249 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist