Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vodka Amundsen zlatá na European Spirits Challenge 2022

24. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  445 x

Křišťálově čistá vodka Amundsen je oblíbená nejen mezi spotřebiteli, ale úspěchy sklízí i u odborné veřejnosti. To potvrzuje i letošní vítězství na mezinárodní soutěži European Spirits Challenge 2022, odkud si výjimečně jemná vodka odvezla zlatou medaili.

Vodka Amundsen zlatá na European Spirits Challenge 2022Vodka Amundsen zlatá na European Spirits Challenge 2022

European Spirits Challenge je považována za nejvýznamnější soutěž, která každoročně vybírá a oceňuje ty nejlepší lihoviny a vína z celého světa. Již 16 let je pořádána pod záštitou organizace Peak Publishing. Mezi porotce pravidelně zasedají specialisté na vyspělé trhy s lihovinami a nápoje hodnotí metodou slepé degustace – žádný z porotců není informován o zemi původu testovaného vzorku, nemá možnost zahlédnout originální láhev ani etiketu a nesmí diskutovat o svém názoru s ostatními porotci soutěže.

Křišťálově čistá vodka Amundsen soutěžila v kategorii „Vodka“ a porotci ji metodou slepé degustace zvolili jako absolutní jedničku.

„Těší nás, že si naše ikonická vodka Amundsen dokázala získat nejen srdce našich spotřebitelů, ale i odborníků na mezinárodních prestižních soutěžích. Ocenění si velice vážíme a je pro nás potvrzením, že naše vodky jsou skutečně prvotřídní a bez potíží se vyrovnají i těm nejtvrdším světovým konkurentům,“ dodává Zuzana Prokopová, Group Brand Manager Vodka Category ve společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Amundsen je šestkrát destilovaná, křišťálově čistá vodka, která vyniká svou jemnou chutí, vysoce kvalitním složením a poctivým výrobním procesem. Skvěle chutná nejenom samotná nebo na kostkách ledu, ale i jako součást míchaných drinků, například v kombinaci se sodou a svěží limetkou v letním drinku Amundsen Skinny.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist