Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Česká a slovenská Coca‑Cola doplnila svůj top management

30. leden 2018  České nápoje   komentáře (0)  1007 x

Společnost Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko od ledna doplnila svůj top management o dvě personální posily. Finančním ředitelem se stal Pantazis Delkis, pozici marketingové ředitelky nově zastává Bronislava Auf.

Ilustrační foto (zdroj: Coca-Cola HBC)Ilustrační foto (zdroj: Coca-Cola HBC)

Pantazis (Akis) Delkis (39 let) ve funkci finančního ředitele ČR/SR nahradil Grainne Moynihan, která se vrátila zpět do domovského Irska. Pantazis působí ve společnosti Coca‑Cola HBC již od roku 2008 a svou kariéru zde postupně rozvíjel na finančních pozicích v Řecku, Polsku a naposledy ve Švýcarsku. Před nástupem do skupiny Coca‑Cola HBC pracoval Pantazis (Akis) Delkis pro poradenskou společnost PwC a pro Halcor Metal Works. Vystudoval univerzitu v Southamptonu a získal titul MBA na ekonomické univerzitě v Aténách. Má rovněž mezinárodní kvalifikaci CIMA jako účetní.

Bronislava Auf (45 let) je zkušená expertka v oboru marketingu a trade marketingu. Do Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko si s sebou přináší více než 15 let mezinárodních zkušeností z České republiky, Slovenska, Německa a Maďarska. Většinu své kariéry působila ve společnosti Japan Tobacco International, kde mimo jiné zastávala pozici manažerky tržní strategie a následně marketingové ředitelky pro Maďarsko. V rámci své manažerské činnosti se významně podílela na navyšování tržního podílu společnosti, vylepšení portfoliového mixu a zvyšování ziskovosti firmy. Vystudovala Nottingham Trent University a studia zakončila získáním profesních titulů MSc. a MBA.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist