Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Fusakle KofoMěkkouše od Kofoly

3. listopad 2021  České nápoje   komentáře (0)  1320 x

„Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ zazní před Vánoci z televizních obrazovek už po devatenácté. Vánoční reklama Kofoly, kde táta s dcerkou potkají na procházce lesem „zlaté prasátko“, bude součástí její vánoční kampaně i letos. Spot představí i speciální dárek pro fanoušky značky a vánočních tradic, který Kofola upletla spolu se značkou Fusakle. Měkká a hřejivá kolekce ponožek, šál a čepic v krásném kofoláckém vánočním designu je dostupná na stránce www.kofola.cz a bude v nabídce až do vyprodání.

Fusakle KofoMěkkouše od KofolyFusakle KofoMěkkouše od Kofoly

Kofola jako již tradičně doplnila své portfolio o dvě vánoční limitované edice, tentokrát v příchutích Kofola Karamel a Kofola Jablko se skořicí.

Zlaté prasátko zabodovalo v celém ČeskoSlovensku

I když to tak zpočátku v roce 2003 možná nevypadalo. V Česku se sice vánoční zvyk s držením půstu a čekáním na zlaté prasátko dodržoval už od středověku, na Slovensku ho znali jen v některých regionech. Dnes už zná slova „když vydržíš až do večera nepapat, tak uvidíš zlaté prasátko“ v Česku i na Slovensku díky Kofole skoro každý. Reklama na Kofolu patří v obou zemích k těm nejznámějším a nejočekávanějším. Moment, kdy se poprvé objeví na televizních obrazovkách, je pro mnohé právě tím okamžikem, kdy začínají přípravy na svátky, včetně vymýšlení a shánění vánočních dárků. “Letos začínáme kampaň o něco dříve, abychom dali fanouškům Kofoly včas vědět o nové kolekci kofolích dárků,” popisuje důvod startu kampaně již počátkem listopadu Nikola Gschwentnerová, manažerka značky Kofola.

Kofola a Fusakle upletli vánoční kolekci

Chtěli jsme všem našim fanouškům poděkovat za věrnost a přinést jim k našemu společnému výročí malý dárek. Vždyť bez jejich přízně bychom naše „zlaté prasátko“ nepouštěli na obrazovky zas a znovu. Dárek je samozřejmě, jak jinak, tradiční. Každý z nás už někdy pod stromečkem našel něco měkkého, hřejivého. U dětí takové dárky nepatří mezi favority, ale dospělí z nich mají často velkou radost. Proto jsme se spojili s lokální značkou Fusakle a upletli společně limitovanou kolekci ponožek, čepic a šál s prasátkovým designem, který si zamilujete,“ doplňuje Nikola Gschwentnerová.

Vánoční KofoMěkkouše si budou moci všichni fanoušci pořídit na stránce www.kofola.cz. Kofola fandí udržitelnému přístupu ve všech sférách života, včetně oblečení a obuvi. Celý výtěžek z prodeje vánočních KofoMěkkoušů poputuje na podporu výrobců textilu, oblečení a obuvi, sdružených v iniciativě Obleč sa doma. „Už teď můžeme prozradit, že máme v plánu celý výtěžek investovat zpátky a vytvořit tak další příležitosti pro lokální podnikatele. Místo oslovování zahraničních výrobců se chceme i do budoucna spojovat s místními tvůrci,“ doplňuje Nikola Gschwentnerová. Kofoponožky od firmy Fusakle však budou i odměnou za nákup celého 6-packu Kofoly ve spotřebitelské soutěži, která trvá do 31. 12. 2021. Ověřit si, zda soutěžní kód z pokladního dokladu je výherní, může každý spotřebitel jednoduše na webu www.kofola.cz.

Popletené Vánoce s Kofolou

Letošní vánoční reklamu Kofoly se sloganem „Jestli se nepletu, Vánoce jsou tu” doplní animace prasátka s klubkem vlny, které obléklo právě ponožky a šálu z vánoční e-shopové kolekce KofoMěkkoušů od Fusakle. Pletený motiv se otiskl i do etiket Kofoly Original 2L a 1,5L a vánočních limitek Karamel 2L a Jablko se skořicí 2L a vánočně „popletené“ jsou i sociální sítě Kofoly včetně komunikace na prodejnách.

Vizitka kampaně:

  • Start televizní kampaně: 4.11.2021
  • Kreativní koncept a supervize: Justmighty Agency
  • Produkce spotu: Overhere
  • Klíčové vizuály a rozpracování: Justmighty Agency
  • PR: Lesensky.cz (CZ), 1st CLASS AGENCY (SK)
  • Mediální agentura: Digiline

Vánoční spot Jestli se nepletu, Vánoce jsou tu najdete na tomto odkazu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist