Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Red Bull uvádí bio limonády řady Organics by Red Bull

27. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  2192 x

Čtyři příchutě limonád s certifikací BIO uvede v létě na trh společnost Red Bull. Simply Colu, která je v tuzemsku k dostání již několik let, nově doplní rovněž perlivé nealkoholické nápoje Bitter Lemon, Ginger Ale a Tonic Water, a to v rámci prémiové řady ORGANICS by Red Bull s podtitulem „Talent od přírody“. Název nové řady produktů odráží složení výrobků ze stoprocentně přírodních surovin, které neobsahují barviva, konzervační látky ani dochucovadla. Red Bull takto vstupuje do nového segmentu nealkoholických nápojů, jelikož se nejedná o energetické nápoje.

Red Bull uvádí bio limonády řady Organics by Red BullRed Bull uvádí bio limonády řady Organics by Red Bull

Jako vůbec prvního zástupce limonád Simply Colu uvedl Red Bull na trh již v roce 2009. Právě úspěch tohoto nápoje a důvěra v kvalitu a osvěžující schopnosti přírodních surovin přivedl Red Bull k rozšíření nabídky nealkoholických nápojů, které se neřadí do segmentu energy drinků. ORGANICS by Red Bull jsou certifikované podle standardů Evropské unie jako bioprodukty, proto mohou nést označení BIO na obalu plechovky. Ocení je konzumenti a milovníci značky Red Bull, stejně tak jako lidé hledající kvalitní bio alternativy oblíbených nápojů. Zatím co energy drinky zvyšují výkonnost, limonády vás příjemně osvěží.

Kolový nápoj Simply Cola jako jediný z nové řady ORGANICS obsahuje kofein, a to ve stejném množství jako jiné kolové nápoje. V receptuře výrobci použili pravý kolový oříšek, který se do kolových nápojů přidával původně, a spolu s ostatními ingrediencemi vytváří jedinečnou, a ne tak sladkou chuť koly. Svěží chuť Bitter Lemon zase pochází ze šťávy získané ze sicilských citrónů a hořkost jí dodávají rostlinné extrakty. Kořeněnou příchuť zázvorových olejů a šťávy z citronů z ekologického zemědělství potom dostal do vínku nápoj Ginger Ale. Poslední z řady ORGANICS by Red Bull nese jméno Tonic Water a vyznačuje se přírodní a stimulující hořkostí, kterou vyvažují tóny citrónu a limetky.

Nová řada osvěžujících BIO limonád ORGANICS by Red Bull bude k dostání v maloobchodech i velkoobchodech od 1. 7. 2018 ve čtyřech výrazných příchutích. Cena plechovky o obejmu 250 ml se bude pohybovat na úrovni energy drinku ve stejném objemu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.7 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist