Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sládkova Limonáda přichází s novinkou. V létě se můžete osvěžit novou příchutí – Černý rybíz!

23. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  3001 x

Přichází léto – čas prázdnin, dovolených, festivalů a především slunce, na kterém potřebuje člověk pravidelně doplňovat tekutiny. Oblíbená Sládkova Limonáda na změnu ročního období reaguje novou příchutí, která chce potěšit nejen všechny její příznivce. Černý rybíz svými sladkokyselými tóny v kombinaci s tím nekvalitnějším sladem vytvoří unikátní zážitek, který si budete chtít co nejdříve zopakovat!

Sládkova limonádaSládkova limonáda

Sládkova Limonáda, která letos v létě oslaví své 4. narozeniny, se na českém trhu těší velké oblibě. 100% nealkoholický nápoj, ve kterém nenajdete žádné konzervanty nebo umělá sladidla, si získává čím dál více fanoušků, a proto současné dvě varianty Original a Jablko doplní nová příchuť - Černý rybíz. Charakteristický sladový základ společně s chutí a vůní černého rybízu nabídne ideální osvěžení do horkých letních dnů. Sládkova Limonáda Černý rybíz bude k dostání v plechovce 0,4l.

„Výroba naší sladové limonády začíná pečlivým výběrem kvalitního českého ječmene,“ říká k procesu výroby Zdeněk Lux, vrchní sládek pivovaru Staropramen a dodává: „Z něj vzniká slad, který pomeleme, uvaříme a necháme projít speciálním procesem kvašení tak, aby nevznikl alkohol. Nápoj jemně nasytíme přirozeně vzniklým oxidem uhličitým a šetrně přidáme ovocnou šťávu, v tomto případě z černého rybízu. Poté stáčíme.“

„Doufáme, že letošní novinkou potěšíme všechny konzumenty, kteří si oblíbili specifickou chuť naší sladové limonády, a že nová příchuť zaujme i ty, kteří letos Sládkovu Limonádu ochutnají vůbec poprvé,“ říká Radka Stratená, Portfolio Brands Manager společnosti Pivovary Staropramen.

Tip na servírování: Ideální formou, jak Sládkovu limonádu s příchutí černého rybízu servírovat, je v nachlazené sklenici s několika kostkami ledu. Vyniknou tak obě hlavní přednosti, které černý rybíz nabízí. Sladký podtón potěší všechny chuťové pohárky a lehce štiplavý nádech, typický pro černý rybíz, spolehlivě osvěží ve sluneční výhni.

Doporučená maloobchodní cena: 19,90 Kč

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist