Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

AdeZ, nová značka rostlinných nápojů

29. květen 2019  České nápoje   komentáře (0)  145 x

Společnost Coca-Cola přináší na český a slovenský trh novou značku rostlinných nápojů AdeZ. Ucelená řada nápojů na bázi obilovin, kokosu a mandlí je k dostání v pěti variantách a nabídne pestrý mix chutí pro všechny milovníky nápojů z rostlinných surovin. Zabalená bude do ekologicky šetrných plastových lahví, tzv. Plant Bottle™.

AdeZ, nová značka rostlinných nápojůAdeZ, nová značka rostlinných nápojů

Rostlinné nápoje AdeZ vznikly spojením obilovin, kokosu a mandlí, ovocných šťáv, nekalorického sladidla steviol-glykosidů, získaného z listů rostliny stévie, a také vitamínů a minerálních látek. Výsledkem jsou nápoje se skvělou chutí a krémovou konzistencí, do kterých se nepřidává žádný další cukr. Obsahují jen přirozeně se vyskytující cukry v obilovinách, kokosu, mandlích a ovoci. Všechny rostlinné nápoje AdeZ jsou přirozeně bez laktózy.

„S rostlinnými nápoji AdeZ chceme nabídnout výživově hodnotnou, cenově dostupnou a hlavně skvěle chutnající alternativu všem spotřebitelům, kteří se snaží obohatit svůj jídelníček o potraviny z rostlinných surovin,“ říká Kateřina Hladíková, brand manažerka značky AdeZ a dodává: „Nápoje AdeZ navíc nabízí spoustu možností, jak si je vychutnat. Hodí se jako alternativa mléka při přípravě snídaní a chutných svačin, své místo ale mají i v klasickém vaření. Zároveň skvěle chutnají i jen tak samotné.“

Pro český trh je AdeZ novinkou, ale v Latinské Americe, odkud tato značka pochází, byla uvedena na trh už v roce 1988. Během třiceti let se stala nejoblíbenějším rostlinným nápojem v zemích, jako jsou Mexiko, Brazílie nebo Argentina. „Pro evropský trh jsme pro rostlinné nápoje AdeZ vyvinuli zcela nové receptury včetně variant s ovocnými šťávami a věříme, že si brzy získají stejnou popularitu jako v zemích svého původu,“ komentuje Hladíková.

Rostlinné nápoje AdeZ jsou baleny do tzv. Plant Bottle™ – praktických PET lahví, které nejen že skvěle vypadají a velmi dobře chrání svůj citlivý obsah, ale jsou až z 30 % vyrobeny z rostlinného materiálu. Přitom jsou plně recyklovatelné, jako kterékoli jiné PET lahve.

Novinka je v prodeji v následujících variantách: Chilling Coconut (0,8l), Rockin‘ Rice (0,8l), Amazing Almond (0,8l), Chilling Coconut Berry (0,25l), Outstanding Oat Strawberry-Banana (0,25l).

K zakoupení je AdeZ aktuálně dostupný na pultech obchodů HM Ahold, Billa, Penny, Coop, DM drogerie, Relay, Sodexo, v sítích Eurest, ve vybraných čerpacích stanicích a prodejních automatech a také v e-shopech Rohlík a Košík. Prodejní síť se dále rozšiřuje.

Doporučená maloobchodní cena je 24,90 Kč za balení o objemu 0,25 l PET a 59,90 Kč za 0,8 l PET.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Kde se diskutuje?

5.8.2018 15:20
Chody: Permanent Beer Fest

26.2.2018 15:30
Chody: Zlatý Bažant Nealko už se nebude vařit

24.12.2017 09:27
Cibulka: Bohemia Sekt

17.12.2017 08:28
Schovánková: Bohemia Sekt

27.11.2017 10:27
Cibulka: Bohemia Sekt

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist