Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Chcete jen ovoce a zeleninu z Bílých Karpat? Zkuste Ovocňák

19. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  300 x

Ovoce a zeleninu pro své produkty pěstují v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, sami si ho zpracovávají a vyrábějí z něj mošty, pyré a svačinky, které milují děti i rodiče. To je Ovocňák, značka, kterou založila rodina Kořínkových už v roce 2011 a právě teď vstupuje do své deváté sezóny.

Chcete jen ovoce a zeleninu z Bílých Karpat? Zkuste OvocňákChcete jen ovoce a zeleninu z Bílých Karpat? Zkuste Ovocňák

Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, šetrně zpracované a bez chemických konzervantů. Poslední roky dokonce pochází velká část ovoce z vlastních sadů, které si rodina Kořínkových vysadila nedaleko své výroby. Co si nepěstují sami, to odebírají od místních pěstitelů, které osobně znají. „Zpracováváme jen lokální ovoce a zeleninu protože věříme, že máme konzumovat to, co u nás vyroste a sklízí se v plné zralosti. Navíc můžeme přímo kontrolovat kvalitu surovin, které používáme,” vysvětluje filosofii Ovocňáku jeho obchodní ředitel TomᚠKořínek mladší.

V nabídce Ovocňáku najdete tři hlavní produktové řady:

Ovocné plátky

To je svačinka, kterou budete ujídat svým dětem. Ovoce v Ovocňáku pasírují a pak v tenké vrstvě za nízkých teplot suší, aby si zachovalo co nejvíce chuti i výživných látek. Výsledkem jsou tenké plátky, které jsou ideální snack, a už jste kdekoliv.  Na výrobu jednoho 20g balení plátků se spotřebuje 120 g čerstvého ovoce, takže to prostě musí být dobré. Máte rádi křížaly? Pak plátky budete milovat!

Na výběr je z osmi druhů a kromě čistě jablečných si můžete vybrat i kombinace s vaším oblíbeným ovocem (maliny, černý rybíz, meruňky, višně, švestky, jahody…). Od 24 Kč za balení se šesti plátky.

Mošty

Čerstvé ovoce za studena vylisují, šetrně pasterují a ihned zabalí. Žádné koncentráty, žádné konzervanty, žádné aroma nebo barviva. Na výběr je z 13 druhů od čistě jablečného, přes ovocné a zeleninové kombinace až po speciality jako je jablko s rakytníkem nebo s aronií.

Můžete je koupit buď v krabicích na doma (od 214 Kč/3 l) nebo v praktických kapsičkách, které se hodí do dětských svačinových boxů nebo na cesty (od 25 Kč/200 ml).

Pyré

Pro pyré se ovoce nelisuje, ale pasíruje za studena a výsledkem je hodně husté smoothie, které zasytí, osvěží a ještě zažene mlsnou. Na výběr je z devíti druhů a zkusit byste určitě měli kombinaci jablka, hrušky a rakytníku, které zaručeně jinde neochutnáte.

Stejně jako mošty si je můžete koupit do zásoby na doma (od 214 Kč/3 l), kde díky šetrné pasteraci vydrží až 12 měsíců nebo v kapsičkách na ven (od 22 Kč).

Produkty Ovocňáku obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukr, tedy žádný přidaný a ani žádné další nesmysly. Jen příroda z Bílých Karpat vylisovaná, pasírovaná nebo sušená tak, abyste si ji vy i vaše děti mohli dopřávat kdykoliv a kdekoliv.

Ovocné plátky, mošty i sladká pyré i informace o nich najdete na e-shopu Ovocňáku na adrese https://eshop.ovocnak.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist