Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mix kávy a limonády Mazagrande ochutnají jako první Češi

30. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2809 x

Zvědavost nám dává chuť objevovat. A vždycky nás zavede o kousek dál. Díky ní máme víc vzrušujících zážitků, ale také víc průšvihů. Zvědavost se také neustále na něco ptá. Třeba proč nesmíchat kávu s limonádou? A je to právě zvědavost, díky které jsme objevili neobvyklé a osvěžující spojení kávy a citrusové limonády. Dali jsme mu název Mazagrande. Mazagrande ale není jen další nová ochucená limonáda nebo energeťák. Je to přírodní jemně perlivý nealkoholický drink s chutí čerstvých citrusů a nádechem kávy.

Mix kávy a limonády Mazagrande ochutnají jako první ČešiMix kávy a limonády Mazagrande ochutnají jako první Češi

Originální chuť a přirozená energie kávového osvěžení dokáže v každém probudit zvědavost. Mazagrande, které vyrábíme na čistě přírodním základu, chutná výborně samotné, na ledu s citronem anebo v míchaných nápojích s alkoholem. Češi ho ochutnají jako první, má u nás totiž světovou premiéru.

Zvědavost nás pohání. Je to první vášeň, kterou jako malí objevíme. Zvědavost nám přináší úžasné zážitky, ale občas i nějaký ten průšvih. Zvědavost inspiruje. Zvědavost provokuje. Zvědavost si koleduje. Zvědavost stojí za vznikem Mazagrande.

Mazagrande staví na historii dávného nápoje – mazagran. Ten vznikl tak trochu ze zvědavosti. A to, když francouzští legionáři v Alžírsku dumali nad tím, jak nejlépe zahnat žízeň ve spalujícím vedru. Jejich zvědavost je dovedla až ke spojení kávy a citronové šťávy se sodovkou. Výsledkem byl osvěžující nápoj pojmenovaný podle pevnosti Mazagran, kterou zrovna obléhali. Od té doby se nápoj postupně šířil dál po světě, uchytil se hlavně v Portugalsku a poslední dobou si postupně získává popularitu i v kavárnách v našich zeměpisných šířkách.

Recept na mazagran zní jednoduše, ale namíchat ho je docela věda. Když to přeženete s citronem, bude moc kyselý. Když vám ujede ruka s kávou, bude zase hořký. Nebo vám z toho vyjde kávová voda. Proč si ale lámat hlavu se všemi těmi poměry, když nově je vše již v perfektním poměru namíchané a zabalené v jedné plechovce...

Mazagrande je v prodeji v úzké hliníkové plechovce o objemu 250 ml. Koupit ho můžete v maloobchodní síti, velkoobchodech, u čerpacích stanic pohonných hmot, ve značkových obchodech Tchibo, ale i online. Doporučená maloobchodní cena je 29,90 Kč. Navíc obsahuje jen přírodní složky a je bez přidaného cukru!

Mazagrande je ideální pro všechny, kdo žijí aktivním stylem života a rádi objevují a zkoušejí nové věci. Je jemně sycené, má zlatavou barvu a příjemnou vůni citrusů s lehkým nádechem kávy. Pokud hledáte nový osvěžující drink na léto, právě jste ho objevili. Netradiční a zároveň velmi osvěžující kávová limonáda Mazagrande je tu právě pro vás!

Pro více informací navštivte www.mazagrande.cz nebo sledujte Mazagrande na Facebooku a Instagramu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.35 hvězdiček / Hodnoceno: 20x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist