Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ovocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvky

9. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  3427 x

Poctivé mošty plné vitamínů a minerálů, které se vyrábějí se v Česku z česko-slovenského ovoce. To je definice Ovocňáku v jedné větě. Ten letos na podzim rozšiřuje své druhy o Jablko a bílý hrozen, který mohou pít i ti milovníci jihomoravských bobulí, kterým ještě nebylo 18 let, a Jablko s borůvkou, mošt plný antioxidantů, které přijdou na podzim vhod.

Ovocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvkyOvocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvky

Nové příchutě: hroznové víno a borůvky

Na podzim přichází Ovocňák s novinkou -  s moštem Jablko a bílý hrozen. Jablka jsou jak jinak z Bílých Karpat, hrozny pocházejí od vinaře pana Habrovanského z Polešovic a jsou báječně sladké. To ocení především děti, ale i dospělí si konečně mohou užít moravské hrozny bez obav z toho, jak se budou cítit ráno ;) Tento mošt dodá spoustu energie a zaženete s ním chuť na sladké raz, dva!

Mošt Jablko a bílý hrozen, 250 ml, na eshop.ovocnak.cz za 34 Kč.

Ani druhá novinka, Jablko a borůvky, nevznikla náhodou. Borůvky jsou přece jedním z největších přírodních zdrojů antioxidantů, které, jak známo, podporují náš imunitní systém. A to se na podzim bude určitě hodit! Navíc chutnají jako léto, které si ještě určitě rádi připomeneme. Hlavně ti školou povinní.

Mošt Jablko a borůvky, 250 ml, na eshop.ovocnak.cz za 34 Kč.

Mošty jsou přirozeným zdrojem vitamínů. V Ovocňáku procházejí šetrnou pasterací, takže si své cenné živiny uchovávají téměř všechny a přitom díky chytrým vakuovaným obalům vydrží třeba rok. U každé příchutě si můžete vybrat, zda chcete 250mililitrové balení pro jednoho, třeba jako zdravé pití do školy nebo ve velkých baleních pro celou rodinu. Ta vydrží v kuchyni otevřené až 3 týdny díky chytrému obalu (tedy spíš nevyrdží, ale ne kvůli trvanlivosti, ale kvůli náhle žíznivým členům domácnosti ;)

Oba mošty a spoustu dalších příchutí zakoupíte ve čtyřech různě velkých baleních (250 ml, 750 ml, 3l, 5 l) na eshop.ovocnak.cz od poloviny října a u dalších prodejců pak od konce října.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist