Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ovocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvky

9. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  949 x

Poctivé mošty plné vitamínů a minerálů, které se vyrábějí se v Česku z česko-slovenského ovoce. To je definice Ovocňáku v jedné větě. Ten letos na podzim rozšiřuje své druhy o Jablko a bílý hrozen, který mohou pít i ti milovníci jihomoravských bobulí, kterým ještě nebylo 18 let, a Jablko s borůvkou, mošt plný antioxidantů, které přijdou na podzim vhod.

Ovocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvkyOvocňák má dvě nové příchutě: hroznové víno a borůvky

Nové příchutě: hroznové víno a borůvky

Na podzim přichází Ovocňák s novinkou -  s moštem Jablko a bílý hrozen. Jablka jsou jak jinak z Bílých Karpat, hrozny pocházejí od vinaře pana Habrovanského z Polešovic a jsou báječně sladké. To ocení především děti, ale i dospělí si konečně mohou užít moravské hrozny bez obav z toho, jak se budou cítit ráno ;) Tento mošt dodá spoustu energie a zaženete s ním chu na sladké raz, dva!

Mošt Jablko a bílý hrozen, 250 ml, na eshop.ovocnak.cz za 34 Kč.

Ani druhá novinka, Jablko a borůvky, nevznikla náhodou. Borůvky jsou přece jedním z největších přírodních zdrojů antioxidantů, které, jak známo, podporují nᚠimunitní systém. A to se na podzim bude určitě hodit! Navíc chutnají jako léto, které si ještě určitě rádi připomeneme. Hlavně ti školou povinní.

Mošt Jablko a borůvky, 250 ml, na eshop.ovocnak.cz za 34 Kč.

Mošty jsou přirozeným zdrojem vitamínů. V Ovocňáku procházejí šetrnou pasterací, takže si své cenné živiny uchovávají téměř všechny a přitom díky chytrým vakuovaným obalům vydrží třeba rok. U každé příchutě si můžete vybrat, zda chcete 250mililitrové balení pro jednoho, třeba jako zdravé pití do školy nebo ve velkých baleních pro celou rodinu. Ta vydrží v kuchyni otevřené až 3 týdny díky chytrému obalu (tedy spíš nevyrdží, ale ne kvůli trvanlivosti, ale kvůli náhle žíznivým členům domácnosti ;)

Oba mošty a spoustu dalších příchutí zakoupíte ve čtyřech různě velkých baleních (250 ml, 750 ml, 3l, 5 l) na eshop.ovocnak.cz od poloviny října a u dalších prodejců pak od konce října.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist