Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Postavte z víček od Ovocňáku co chcete

12. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  522 x

Barevná víčka od oblíbených ovocných kapsiček se mění ve vychytanou stavebnici, se kterou si vyhrají děti i dospělí. Sbírejte Ovovíčka ze zdravých svačinek a užijte si s Víčkománií nekonečnou zábavu. Že se má věcem dávat druhý život? Víčkům od Ovocňáku můžete dát životů třeba sto. Záleží jen na vás, kolik staveb z Ovovíček vymyslíte.

Postavte z víček od Ovocňáku co chcetePostavte z víček od Ovocňáku co chcete

Ovocňák je ovoce bez nesmyslů

Ovocné kapsičky od české značky Ovocňák mají samé přednosti. Obsahují jen a jen ovoce ve formě moštu nebo pyré, žádná sladidla nebo chemické konzervanty. Vyrábějí se z ovoce z vlastních sadů a od českých a moravských pěstitelů. Milují je batolata i školáci a jen tak se nepřejí – na výběr je z více než dvaceti příchutí. Vybírat můžete z těch klasických, jako je třeba jablko a hruška až po netradiční kombinace jako višně s arónií nebo rakytník s hruškou.

Víčkománie – stavebnice z víček

Poslední Ovocňákův počin ale není nová kombinace zajímavých příchutí ani nová superzdravá přísada. Posvítil si tentokrát na obalový design kapsiček a přeměnili obyčejná plastová víčka na Ovovíčka. Z těch se dají postavit rozmanité 2D i 3D objekty. Víčka se na rozdíl od Lega dají napojovat nejen na sebe, ale i vedle sebe, takže snad žádná stavba není nemožná. Z Ovovíček jde postavit skoro cokoliv, stačí mít jen dost fantazie a Ovovíčka v zásobě. Všechno je navíc v ceně balení, není potřeba přikupovat žádné speciální doplňky. Stačí prostě jen baštit zdravé ovocné svačinky, aby bylo skladem dost součástek.

Nové dílky pro pozorné

Pro začátek budou na kapsičkách Ovocňáku k dostání víčka v osmi různých barvách a postupně se budou objevovat další, limitované edice. Stejně jako některé mošty a pyré Ovocňáku jsou k dostání jen po vybranou dobu, i sběratelská víčka, jako jsou zlatá, stříbrná, metalická nebo třeba svítící, získají jen pozorní sběratelé. Ovocňák bude na nové návody i edice víček upozorňovat na svém Facebooku a Instagramu @ovocnak, takže sběratelům se rozhodně vyplatí je sledovat ;)

Víčkománie – soutěž pro šikovné stavitele

S novými Ovovíčky se spustí i Víčkománie – soutěž o nejoriginálnější stavbu z Ovovíček, při které budou moci soutěžící každý měsíc vyhrávat lákavé ceny. V lednu 2020 proběhne velké finále, kde se bude hrát o koloběžku, šlapací traktor, zásobu Ovocňáku nebo třeba o dovolenou pro celou rodinu. Zdravé svačinky se prostě vyplatí!

Více o soutěži i inspiraci na to, co vše můžete z Ovocňáku postavit, najdete na www.ovovicko.cz.

Kapsičky s Ovovíčky budou postupně dostupné na eshopu eshop.ovocnak.cz a u partnerů jako je Rohlik.cz, Sklizeno a v hromadě farmářských obchodů a zdravých výživ od přelomu září a října.

Zdroj: TI

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist