Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Postavte z víček od Ovocňáku co chcete

12. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  978 x

Barevná víčka od oblíbených ovocných kapsiček se mění ve vychytanou stavebnici, se kterou si vyhrají děti i dospělí. Sbírejte Ovovíčka ze zdravých svačinek a užijte si s Víčkománií nekonečnou zábavu. Že se má věcem dávat druhý život? Víčkům od Ovocňáku můžete dát životů třeba sto. Záleží jen na vás, kolik staveb z Ovovíček vymyslíte.

Postavte z víček od Ovocňáku co chcetePostavte z víček od Ovocňáku co chcete

Ovocňák je ovoce bez nesmyslů

Ovocné kapsičky od české značky Ovocňák mají samé přednosti. Obsahují jen a jen ovoce ve formě moštu nebo pyré, žádná sladidla nebo chemické konzervanty. Vyrábějí se z ovoce z vlastních sadů a od českých a moravských pěstitelů. Milují je batolata i školáci a jen tak se nepřejí – na výběr je z více než dvaceti příchutí. Vybírat můžete z těch klasických, jako je třeba jablko a hruška až po netradiční kombinace jako višně s arónií nebo rakytník s hruškou.

Víčkománie – stavebnice z víček

Poslední Ovocňákův počin ale není nová kombinace zajímavých příchutí ani nová superzdravá přísada. Posvítil si tentokrát na obalový design kapsiček a přeměnili obyčejná plastová víčka na Ovovíčka. Z těch se dají postavit rozmanité 2D i 3D objekty. Víčka se na rozdíl od Lega dají napojovat nejen na sebe, ale i vedle sebe, takže snad žádná stavba není nemožná. Z Ovovíček jde postavit skoro cokoliv, stačí mít jen dost fantazie a Ovovíčka v zásobě. Všechno je navíc v ceně balení, není potřeba přikupovat žádné speciální doplňky. Stačí prostě jen baštit zdravé ovocné svačinky, aby bylo skladem dost součástek.

Nové dílky pro pozorné

Pro začátek budou na kapsičkách Ovocňáku k dostání víčka v osmi různých barvách a postupně se budou objevovat další, limitované edice. Stejně jako některé mošty a pyré Ovocňáku jsou k dostání jen po vybranou dobu, i sběratelská víčka, jako jsou zlatá, stříbrná, metalická nebo třeba svítící, získají jen pozorní sběratelé. Ovocňák bude na nové návody i edice víček upozorňovat na svém Facebooku a Instagramu @ovocnak, takže sběratelům se rozhodně vyplatí je sledovat ;)

Víčkománie – soutěž pro šikovné stavitele

S novými Ovovíčky se spustí i Víčkománie – soutěž o nejoriginálnější stavbu z Ovovíček, při které budou moci soutěžící každý měsíc vyhrávat lákavé ceny. V lednu 2020 proběhne velké finále, kde se bude hrát o koloběžku, šlapací traktor, zásobu Ovocňáku nebo třeba o dovolenou pro celou rodinu. Zdravé svačinky se prostě vyplatí!

Více o soutěži i inspiraci na to, co vše můžete z Ovocňáku postavit, najdete na www.ovovicko.cz.

Kapsičky s Ovovíčky budou postupně dostupné na eshopu eshop.ovocnak.cz a u partnerů jako je Rohlik.cz, Sklizeno a v hromadě farmářských obchodů a zdravých výživ od přelomu září a října.

Zdroj: TI

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist