Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sirupy pro neperlivou i perlivou vodu

17. prosinec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1244 x

Máte rádi ochucené nápoje, připravené ze skutečného ovoce a bez zbytečných sladidel nebo konzervantů? Pak pro vás máme výborný tip – značka SodaStream, světový specialista na domácí perlivou vodu, uvedl na trh sirupy s padesátiprocentním obsahem ovocné složky. Jsou určeny pro přípravu z kohoutkové vody, ať už neperlivé nebo doma naperlené.

Sirupy pro neperlivou i perlivou voduSirupy pro neperlivou i perlivou vodu

Ovocné sirupy jsou k dostání v pěti příchutích – jahoda, jablko, zahradní ovoce, pomeranč a hroznové víno s citrusy. Obsahují 50% šťávy z pravého ovoce bez zbytečné chemie a SodaStream jimi reaguje na požadavky českého trhu. Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR, vysvětluje: „Složení výrobků je dnes už pro zákazníky nezbytná informace, podle které si výrobky vybírají. Čím dál víc preferují ty, které jsou vyrobeny z původních surovin a neobsahují nadbytečná aditiva. Proto našim zákazníkům nabízíme ovocné sirupy bez konzervantů i umělých sladidel a můžu potvrdit, že reakce na ně jsou skvělé.

Nová kategorie sirupů je balena do elegantních skleněných lahví. Tento tradiční materiál nejen že nevykazuje nepříznivé účinky na uchovávané potraviny, ale lze jej po použití recyklovat a využít při výrobě lahví nových. SodaStream sázkou na skleněný obal rovněž potvrzuje svou nezávislost na jednorázových plastech a snahu maximálně přispívat k ochraně životního prostředí.
Sirupy jsou k dostání pouze v Česku a Nizozemsku. Český trh si SodaStream vybrala pro start prodeje z důvodu, že zde má značka velmi silné postavení, a to i díky své široké distribuční síti. Sirupy SodaStream jsou aktuálně v ČR nabízeny v síti prodejen hypermarketu Globus, Makro, Kaufland, Albert i drogerií Rossmann a obchodů PLANEO Elektro.
Doporučená maloobchodní cena sirupů SodaStream je 79,- Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist