Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Sonnentor má pro Vás novinky v oblasti nápojů

13. březen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1602 x

Výrobce biočajů a biokoření SONNENTOR představil svým zákazníkům další dvě novinky z řady Latte. Jednou z nich je směs koření k přípravě nápoje Kardamom Latte, tou druhou pak Červená řepa Latte. Tato jihomoravská společnost, která je předním zpracovatelem bylin a koření z ekologického zemědělství, tak navazuje na trend loňského oblíbeného Kurkuma Latte neboli zlatého mléka. Jedná se o směs vybraných koření k přípravě nápoje.

Sonnentor má pro Vás novinky v oblasti nápojůSonnentor má pro Vás novinky v oblasti nápojů

V případě Červená řepa Latte je hlavní složkou všeobecně prospěšná červená řepa, u Kardamom Latte a Kurkuma Latte zase vyšší podíl těchto prohřívajících koření. Jednoduše stačí směs zalít horkým mlékem příp. rostlinným mlékem, a tak si připravit nápoj pro dobrý start do všedního dne. „Neustále vymýšlíme nové receptury, jejichž základem jsou kvalitní suroviny. Jsme rádi, že máme pozitivní ohlasy od našich zákazníků, že jim naše čaje, směsi koření i novinky z řady Latte chutnají,“ říká Kamila Šťastná z marketingu společnosti SONNENTOR.

Firma s více než pětadvacetiletou tradicí nedávno představila na největším světovém veletrhu biopotravin a biokosmetiky BIOFACH 2018 v Norimberku kromě Latte novinek také novou řadu čajů nazvanou Štěstí je… Jedná se o pět nových čajů se zajímavými recepturami z různých bylinek a koření, které představují soulad těla i duše. Ochutnat je tak možné třeba čaj s názvem Štěstí je … Být ženou nebo Štěstí je … Objevit svobodu. Na těchto čajích je zároveň poutavý i nový barevný design etiket, který přináší změnu oproti tradičnímu designu produktů SONNENTOR. „Těší nás, že jak přímo naši zákazníci, tak naše partnerské prodejny, projevili o všechny naše novinky okamžitě velký zájem. Kompletní sortiment je k dostání v prodejnách zdravé výživy, v obchodech s dárkovými předměty, a kromě SONNENTOR e-shopu také ve vlastních SONNENTOR prodejnách v Praze v Jindřišské 20, v Brně na Šilingrově nám., nebo v naší prodejně v Čejkovicích,“ doplňuje vedoucí obchodu společnosti SONNENTOR Václav Dvořák.

Další letošní čajovou novinkou je bylinný čaj s ovocem Veselé Velikonoce. Jak sám název prozrazuje, blíží se čas svátků jara a probíhá doba očistných kůr. Je to lahodná čajová směs pro příjemné chvíle u šálku čaje s přáteli, nebo jako dárek. SONNENTOR pořádá v neděli 18. března již tradiční akci pro širokou veřejnost s názvem Předvelikonoční jarmark s moravskými pašijemi Víti Marčíka. „Je to příležitost nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, jak strávit příjemnou neděli. Součástí programu je kromě divadelních představení také exkurze zdarma ve výrobě čajů a různé ochutnávky slunečních produktů včetně našich novinek. Jste srdečně zváni,“ uzavírá Josef Dvořáček, jednatel společnosti SONNENTOR.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist