Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Špatně spíte? S tím je konec! Na spánek je tu ZENONADE Konopí

14. březen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1534 x

Venku se stmívá a vy už myslíte na to, jaká bezesná noc vás zase čeká. Pořád se budíte a převalujete v posteli. S úsvitem unaveni vstáváte a netušíte, jak dlouho bez odpočinku zvládnete fungovat. Tento stav může zapříčinit mnoho faktorů – nejčastěji stres a plná hlava neodbytných myšlenek – jedno však mají společné, jakmile si spánek rozhodíte, je těžká cesta zpět. Ráno jste nevyspalí, utahaní a neschopní se na cokoli soustředit.

Špatně spíte? S tím je konec! Na spánek je tu ZENONADE KonopíŠpatně spíte? S tím je konec! Na spánek je tu ZENONADE Konopí

Spánek je křehká věc, o kterou je nutno se starat velmi pečlivě. Pokud se řadíte k těm šťastnějším, kteří usnou v okamžiku, kdy se jejich hlava dotkne polštáře, může se i ve vašem životě objevit období, kdy ať děláte, co děláte, ne a ne usnout. V tu chvíli se mnozí z nás uchylují k různým medikamentům. A co takhle raději zkusit pomoc z přírody?

„Kvalitní hluboký spánek je základ, pro úspěšný den,“ říká členka Zenonade týmu Petra Braunová, která má na starosti Facebook a Instagram. „S drinkem ZENONADE Konopí – Vypni a spi! se dobře vyspíte, odpočinete si a naberete síly pro každodenní vytížení.“

 

Nemůžete usnout?Nemůžete usnout?

 

Tento nápoj je bylinkami skutečně nabitý, každá zde však zaujímá důležité místo. Pojďme si je nyní jednotlivě představit:

Známé konopí je pro své blahodárné účinky uznáváno již také v moderní medicíně. Zenonade využívá zejména jeho uklidňující efekt, nemusíte se však bát žádného nežádoucího omámení.

Kozlík lékařský pomáhá udržet duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity. Květ černého bezu je „babskou“ bylinou užívanou již po staletí pro své antioxidační účinky a blahodárný vliv na imunitní systém, podobně jako lipový květ, který ještě navíc uklidňuje. Další zázračnou bylinou známou již našim prababičkám je meduňka lékařská působící příznivě na nervovou soustavu a psychiku. Pomáhá uvolnit křečovité stažení způsobené nervovým vypětím a zklidnit bušení srdce. Tyto a mnohé další příznivé vlastnosti má také mařinka vonná. Klanopraška čínská má stimulační i detoxikační účinky, podporuje navození mentální pohody stejně jako ovesná nať. Poslední v řadě oplodí pomeranče napomáhá normálnímu fungování dýchacího systému a má uklidňující vůni.

Složení drinku je skutečně unikátní a přispívá k rychlejšímu příchodu spánku, je však nutno upozornit, že člověk musí dodržet jistá pravidla, pokud chce opravdu brzy usnout.

 

Složení (konopí)Složení (konopí)

 

„Na sociálních sítích se kromě kladných hodnocení občas setkáváme s reakcemi, že lidé nápoj vypili a neusnuli,“ popisuje Petra Braunová. „Když jsme se pak vyptali na konkrétní případ, zjistili jsme, že dotyční například koukali na televizi, do mobilu, či ve tmě čekali, až spánek přijde, což jim dále bránilo v usnutí, i přes účinky našeho drinku.“

Světlo z obrazovek nabudí mozek a nedovolí mu vypnout, naopak když hodinu ležíte a čekáte, mozek velmi zaměstnáváte tím, že nejde usnout. Zkuste si místo toho například číst v posteli při tlumeném světle, nebo si v duchu procházet den pozpátku. Ono pověstné počítání oveček má také svůj smysl. Pokud vás tíží nějaká myšlenka, problém a pořád se vám vrací do hlavy, vezměte tužku, papír a napište si to. Klidně pište všechno, co vám běží hlavou, ráno můžete text využít, nebo vyhodit. Myšlenky se tak dostanou na papír a nebudou vám už „strašit“ v hlavě.

Zenonade Konopí – Vypni a spi! s usínáním pomáhá, avšak jeho hlavní síla spočívá v tom, že prohloubí a zkvalitní spánek. A i když jste měli možnost spát jen kratší čas, než byste potřebovali, umožní ho tělu plně využít. Ráno se vzbudíte odpočatí a plní síly na další den.

Zdroj: Tiskové sdělení

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist