Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

UGO smoothies nově i v lahvičkách

15. leden 2019  České nápoje   komentáře (0)  734 x

Možnost přinést si z obchodu čerstvé šťávy UGO je tu už nějaký pátek. Ovocné a ovocno-zeleninové lahvičky jsou oblíbené díky přírodnímu složení, přirozenému obsahu vitamínů a hlavně, protože fungují jako rychlá a lahodná snídaně či svačina. Teď si můžete kromě paskalizovaných šťáv osladit život i pomocí UGO smoothies lahviček, ve kterých najdete ovoce rozmixované (nikoliv odstředěné). Chutnají jako čerstvá smoothies z Freshbarů, v ledničce přitom vydrží celé týdny.

UGO smoothies nově i v lahvičkáchUGO smoothies nově i v lahvičkách

Dvě nová UGO smoothies se vyrábějí rozmixováním celých kousků ovoce. Na etiketě se dozvíte, kolik kusů kterého ovoce lahvička obsahuje a odkud použité ovoce pochází. K dostání jsou ve dvou barevných a chuťových variantách: Oranžové mango, meruňka a jablko a tmavě růžová Jahoda, broskev a jablko.

Díky šetrnému ošetření vydrží v lednici až čtyři týdny a mají skoro všechny přednosti čerstvě namixovaných smoothies. Kromě toho, že se zdravě osvěžíte a napijete, ještě fungují jako báječná svačina. A chutnají i dětem.

A jaké že to je, to šetrné ošetření?

V UGO se využívá metoda paskalizace, což je odborný název pro ošetření šťáv z ovoce a zeleniny pomocí vysokého tlaku. Paskalizované šťávy a smoothies díky tomu obsahují vitamíny a zdraví prospěšné látky, které se jinak ničí ošetřením běžnější pasterací (vysokou teplotou), přitom v chladu vydrží několik týdnů. A to nejen na podzim přijde vhod. Kromě ovocné šťávy a dužiny není v lahvičce nic navíc - cukr, vodu a chemii byste hledali marně. Proto nezapomeňte před otevřením lahvičku pořádně protřepat. A potom… Do dna a na zdraví po celý podzim!

Zdroj: Kofola.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist