Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko má nového obchodního ředitele

30. leden 2019  České nápoje   komentáře (0)  231 x

„Jsem velmi rád, že moje pracovní kariéra bude pokračovat právě ve společnosti Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko a jsem na to hrdý. Připojuji se k firmě v období jejího dynamického růstu, kdy těží z investic realizovaných v posledních dvou letech. Chci využít své zkušenosti z velké nadnárodní společnosti v lokálním prostředí a mým přáním je vybudovat a vést silný tým, posílit spolupráci s našimi partnery a růst našeho byznysu,“ říká nový obchodní ředitel Marek Skysľak.

Ilustrační fotoIlustrační foto

"Jsem nesmírně pyšná na to, že se nám pro náš tým podařilo získat tak seniorního manažera a schopného lídra, jako je Marek. Věřím, že díky jeho zkušenostem a schopnostem vést se náš růst ještě zrychlí. Mým cílem je díky kvalitnímu manažerskému týmu dále rozvíjet úzkou spolupráci se zákazníky, stakeholdery i komunitou. Děkuji také společnosti Bubenik Partners za pomoc s profesionálním a pečlivým výběrem pro tuto klíčovou pozici," uvedla generální ředitelka Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko Maria Anargyrou-Nikolić. Podle Jana Bubeníka, který má za sebou 20letou praxi v obsazování manažerů na přední pozice v českých korporacích, je nástup Marka Skysľaka do společnosti Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko výjimečnou událostí: "Přestupy tohoto typu, kdy manažer ukročí z pozice s vrcholovou odpovědností k řízení prodejní či jiné linie, nejsou v českém prostředí zdaleka samozřejmé. Dle mého to dokumentuje sílu značky našeho klienta, význam tržního postavení celé široké škály produktů v jeho nabídce i přesvědčivost růstové vize společnosti a jejího vedení," řekl Jan Bubeník, řídící partner společnosti Bubenik Partners. "Již nyní lze s určitostí říci, že jde o jeden z manažerských přestupu roku 2019," dodal Jan Bubeník.

Marek Skysľak vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a krátce poté nastoupil do společnosti Procter&Gamble, kde strávil téměř 19 let. Začal jako oblastní account manager pro západní Slovensko, čtyři roky strávil v Maďarsku na regionálních pozicích a postupně se vypracoval až na obchodního ředitele pro Slovensko v roce 2009 a o tři roky později na pozici výkonného ředitele pro ČR a Slovensko.

Marek je ženatý a je pyšným otcem tří dětí. Ve volném čase také aktivně sportuje - miluje zejména sjezdové lyžování a fotbal. V roli obchodního ředitele Marek Skysľak nahradil Jana Říhu, který ze společnosti Coca‑Cola HBC odešel.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Kde se diskutuje?

5.8.2018 15:20
Chody: Permanent Beer Fest

26.2.2018 15:30
Chody: Zlatý Bažant Nealko už se nebude vařit

24.12.2017 09:27
Cibulka: Bohemia Sekt

17.12.2017 08:28
Schovánková: Bohemia Sekt

27.11.2017 10:27
Cibulka: Bohemia Sekt

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist