Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Coca‑Cola HBC Management Challenge

4. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  399 x

Studenti českých vysokých škol měli do konce ledna možnost zapojit se do celorepublikové výzvy společnosti Coca‑Cola HBC Management Challenge, která propojuje svět akademické sféry a úspěšného mezinárodního byznysu. Týmy 3-6 studentů zpracovávaly komplexní případovou studii, a to do formy desetiminutového videa.

Coca‑Cola HBC Management ChallengeCoca‑Cola HBC Management Challenge

Výzva nebyla jedinou částí celého projektu pod názvem Coca‑Cola HBC Management Challenge. V první fázi si mohlo přes 2 500 studentů vyzkoušet formou kvízu, jestli jejich znalosti stačí na manažera světové značky. V online testu měli možnost projít úkoly a otázkami, které pro ně připravili manažeři z šesti různých oddělení napříč celou společností. Testy jsou stále k dispozici na managementchallenge.cz

Manažeři Coca‑Cola HBC sdíleli své znalosti také napřímo, a to při čtrnácti návštěvách předních českých univerzit a konferencí studentských organizací. Těch se zúčastnilo přes tisíc studentů. Právě studentské organizace jsou nedílnou součástí celého projektu. JA Alumni, studentská organizace, která celou výzvu společně s Coca‑Cola HBC organizuje, převzala v projektu mimo jiné roli manažera komunikace na sociálních sítích. Dá se tedy říci, že akce byla organizovaná studenty pro studenty s využitím znalostí úspěšného byznysu.

V týmové části výzvy se studenti mohli dostat ještě blíže samotnému podnikání v praxi, nasbírat cenné kontakty nebo si vylepšit své prezentační dovednosti. Na ty nejlepší týmy, které si do letošního zkouškového období, krom testů, přidaly i tuto zkoušku svých manažerských schopností čekaly ceny jako například den s manažerem Coca‑Cola HBC, prize money, anebo WOW zážitek dle vlastního výběru. Cílem výzvy bylo zpracovat případovou studii formou desetiminutového videa, v níž měli studenti představit novinku z portfolia značky Coca‑Cola a zpracovat jí z pohledu všech relevantních oddělení firmy. V rámci slavnostního finále vyhrál tým KKreativci se svým nápadem „Santa na prázdninách“ a celkově se umístily tyto týmy:

  1. místo – tým KKreativci z Vysoké školy kreativní komunikace, Praha
  2. místo – tým Bylo nás pět z Vysokého učení technického, Brno
  3. místo – tým FM VŠE z Fakulty managementu, Vysoké školy ekonomické, Jindřichův Hradec

Na výše popsanou výzvu navazuje otevření přihlášek do Trainee programu společnosti, ve kterém si talentovaní absolventi mohou zajistit manažerskou kariéru.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist