Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

For Gastro & Hotel se bude konat v říjnu

24. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1320 x

Veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL bude jedním z pilířů pro znovunastartování segmentu HoReCa v Česku. Desátý ročník oblíbené akce se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 1. až 3. října 2020 a první dva dny bude věnován výhradně odborné veřejnosti. Představí novinky a technologie v oboru a umožní setkání odborníků a firem, která jsou pro restart úspěšného podnikání nepostradatelná. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

For Gastro & Hotel se bude konat v říjnuFor Gastro & Hotel se bude konat v říjnu

Vzhledem k pozitivnímu vývoji epidemiologické situace v České republice přikročilo Ministerstvo zdravotnictví ČR k dalšímu rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti veletržnictví. S platností od pondělí 22. června je opět povoleno konání veletržních akcí, a to s maximální účastí do 5 000 osob ve stejný čas. Pokud bude epidemiologická situace nadále držet současný směr vývoje, předpokládá se povolení dvojnásobné kapacity již s prvním zářijovým dnem. Organizátoři veletrhů společně s vystavovateli tak již intenzivně pracují na přípravách jednotlivých akcí.

Zásadní důraz bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. V případě největšího organizátora veletrhů a výstav v Praze, společnosti ABF, budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující osobní kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním mezilidským kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Novinky oboru i kongres profesionálů

Letošní jubilejní ročník veletrhu bude opět dějištěm nejvýznamnějších událostí světa HoReCa, kde se představí klíčové společnosti se svými novinkami, technologiemi a produkty. V PVA EXPO PRAHA se také v rámci prvního dne akce 1. října opět uskuteční největší odborné setkání na KONGRESU FOR GASTRO & HOTEL, kde budou pro profesionály z oboru přednášet uznávaní odborníci. Hlavním tématem kongresu bude aktuální „Nová éra pohostinství: Jak oživit svůj podnik?“.

FOR GASTRO & HOTEL 2020 bude v ryze českém duchu. Organizátor akce, společnost ABF, má za cíl primárně podpořit české vystavovatele a dodavatele a propojit je s českými návštěvníky a potenciálními klienty. „Součástí veletrhu FOR GASTRO & HOTEL jsme od samého počátku. Velice nás těší vidět, jak se z původně komorního veletrhu stala uznávaná událost sezóny a jak se kolem akce zformovala stálá komunita odborníků na gastronomii a hotelnictví. Největším přínosem je však pro nás kontakt se zákazníkem – možnost prezentovat naše vlastní výrobky osobně, říct k produktům pár slov, a především získat cennou zpětnou vazbu, kterou z pouhého provozování e-shopu nedostaneme. Proto věříme, že veletrh i letos pomůže rozproudit českou gastronomickou scénu zasaženou koronakrizí,“ řekl Radim Vinklárek, jednatel společnosti Bukotec s.r.o. a provozovatel internetového obchodu Gastronabytek24.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist