Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Společnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo

16. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  2188 x

ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE, leader v segmentu ultra-prémiových nápojů, se od ledna roku 2018 stává autorizovaným distributorem pro značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo.

Společnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino AperitivoSpolečnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo

Campari Bitter a nealkoholický aperitiv Crodino jsou skutečnými globálními ikonami v kategorii nápojů. Italská nadnárodní společnost Gruppo Campari, vlastník obou značek, věří v ověřenou schopnost firmy ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE edukovat a pozvednout tuzemský trh horeky a zprostředkovat konečným spotřebitelům skutečně kvalitní a autentické prožitky.

Campari Bitter se od svého vzniku roku 1860 stal jedním z nejznámějších drinků tzv. „Aperitif Moment“, nápoje servírovaného před jídlem. Jedná se o hořký likér, vyrobený s použitím lokálních bylin a ovoce, který je charakteristický svojí temně červenou barvou a proslavil se zejména v mixu se sodou či čerstvým pomerančovým džusem. Nealkoholickou variantou aperitivu je populární nápoj Crodino, jehož historie se píše již od roku 1964.

Z portfolia firmy Gruppo Campari zastupuje společnost ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE jamajský rum Appleton Estate, reprezentovaný Joy Spence, první ženou v pozici Master Blender; sicilský lahodný bylinný likér Averna z roku 1869, který má ambici zvednout laťku českého trhu s digestivy; super-prémiový francouzský likér Grand Marnier z pravého koňaku; dezertní oříškový likér Frangelico z italského Piemonte; skotskou jednosladovou whisky Glen Grant, která byla podle renomované The Whisky Bible jako jediná šestkrát vyhlášena nejlepší skotskou single malt whisky v kategorii do 10 let; a tradiční italský hořký likér Cynar.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist