Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Společnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo

16. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  393 x

ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE, leader v segmentu ultra-prémiových nápojů, se od ledna roku 2018 stává autorizovaným distributorem pro značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo.

Společnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino AperitivoSpolečnost Ultra Premium Brands Central Europe rozšiřuje portfolium o značky Campari Bitter a Crodino Aperitivo

Campari Bitter a nealkoholický aperitiv Crodino jsou skutečnými globálními ikonami v kategorii nápojů. Italská nadnárodní společnost Gruppo Campari, vlastník obou značek, věří v ověřenou schopnost firmy ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE edukovat a pozvednout tuzemský trh horeky a zprostředkovat konečným spotřebitelům skutečně kvalitní a autentické prožitky.

Campari Bitter se od svého vzniku roku 1860 stal jedním z nejznámějších drinků tzv. „Aperitif Moment“, nápoje servírovaného před jídlem. Jedná se o hořký likér, vyrobený s použitím lokálních bylin a ovoce, který je charakteristický svojí temně červenou barvou a proslavil se zejména v mixu se sodou či čerstvým pomerančovým džusem. Nealkoholickou variantou aperitivu je populární nápoj Crodino, jehož historie se píše již od roku 1964.

Z portfolia firmy Gruppo Campari zastupuje společnost ULTRA PREMIUM BRANDS CENTRAL EUROPE jamajský rum Appleton Estate, reprezentovaný Joy Spence, první ženou v pozici Master Blender; sicilský lahodný bylinný likér Averna z roku 1869, který má ambici zvednout laťku českého trhu s digestivy; super-prémiový francouzský likér Grand Marnier z pravého koňaku; dezertní oříškový likér Frangelico z italského Piemonte; skotskou jednosladovou whisky Glen Grant, která byla podle renomované The Whisky Bible jako jediná šestkrát vyhlášena nejlepší skotskou single malt whisky v kategorii do 10 let; a tradiční italský hořký likér Cynar.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist