Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Spotřebitelé ocenili Birell Botanicals a Kingswood

29. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1137 x

Volba spotřebitelů je program, který každý rok oceňuje nové a inovované výrobky uvedené na český trh. Jde o výrobky, se kterými se zákazníci setkávají při každodenních nákupech. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo přes 150 výrobků uvedených (nebo uváděných) na trhu v období od ledna 2017 do konce května 2018 v 37 potravinářských a 13 nepotravinářských kategoriích.

Spotřebitelé ocenili Birell Botanicals a KingswoodSpotřebitelé ocenili Birell Botanicals a Kingswood

Ve Volbě spotřebitelů 2018 se na první příčce ve své kategorii umístily nealkoholické nápoje Birell Botanicals a cidery Kingswood.

Volba spotřebitelů je program, který každý rok oceňuje nové a inovované výrobky uvedené na český trh. Jde o výrobky, se kterými se zákazníci setkávají při každodenních nákupech. O titul Nejlepší novinka se letos ucházelo přes 150 výrobků uvedených (nebo uváděných) na trhu v období od ledna 2017 do konce května 2018 v 37 potravinářských a 13 nepotravinářských kategoriích.

„Těší nás, že lidé čím dál častěji dávají přednost odlehčené variantě nealkoholických nápojů před přeslazenými sycenými limonádami. Máme radost i z ocenění našeho prémiového a čistě jablečného cideru Kingswood, který průkopníkem celé kategorie ciderů na českém trhu“ říká Veronika Hořáková, manažerka značky Birell a ciderů.

Řada nápojů Birell Botanicals byla uvedena na trh vloni na podzim ve dvou příchutích – Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem, které letos v březnu doplnila novinka Jablko se zázvorem a heřmánkem. Birell Botanicals získává svou postupně se rozvíjející chuť během 19denního procesu vaření a zrání.

Cidery Kingswood se těší velké oblibě spotřebitelů již několik let a získané ocenění je toho důkazem. Nově se zákazníci mohou těšit na nový design obalů i varianty cideru – Dry, Original a Sweet Rosé.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist