Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Višňové svačinky od českého Ovocňáku

16. červen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1988 x

Blíží se léto a v sadech rodinné firmy Kořínkových a u jejich prověřených pěstitelů dozrává spousta ovoce, které se brzy zpracuje do nešizených ovocných dobrot od Ovocňáku. Jedním z prvních druhů, které bude třeba očesat, jsou višně. Ty můžete ochutnat v ovocných plátcích nebo v kombinaci s jablky či arónií v 200gramových kapsičkách moštů i pyré. Mohou se hodit třeba na výletech po Česku, kterých nás letos čeká asi hodně :-)

Višňové svačinky od českého OvocňákuVišňové svačinky od českého Ovocňáku

Pyré a mošty v praktických kapsičkách nebo sušené ovocné plátky jsou ideálními společníky na cesty. Nezabírají v batohu skoro žádné místo, jsou plné živin a vydrží jakékoliv teploty a skoro každé zacházení. Přitom chutnají i těm největším mlsounům a dodají energii i bez přidaného cukru. A to nejlepší – jsou z ovoce, které roste tady doma, kolem nás!

V sadech Ovocňáku právě dozrávají višně, proto je tu využili pro všechny tři své typické produkty - mošty, pyré i ovocné plátky. Jejich kyselost kombinovaná se sladkými jablky z nich dělá příchu, která bude chutnat dětem i dospělým. Višně navíc obsahují celou řadu minerálních látek jako jód, draslík, vápník, hořčík a fosfor a stopové prvky jako železo, zinek a měď. A také spoustu vitamínu C.

Kapsičky z českých višní osladí každý výlet

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného ovoce pocházejícího z certifikovaných sadů. Na 200gramovou kapsičku je zpracováno 260 gramů čerstvých jablek, višní a arónie, které jsou ošetřené pouze citlivou pasterací, neobsahují žádnou chemii, cukr ani konzervanty. Spojením jablek, višní a arónie tak vzniká lahodná svačinka, která dodá živiny a energii na kole v Polabí i při výstupu na Sněžku.

Pyré Jablko višeň arónie, 200 g, na eshop.ovocnak.cz za 28 Kč.

Višňový mošt zažene žízeň a dodá energii

Višně patří mezi první ovoce, které v sadech Ovocňáku dozrává a jejich šáva má osvěžující a příjemně kyselou chu, kterou příjemně dosladí jablečný mošt. Stejně jako pyré i višňový mošt se nabízí v praktickém 200ml balení ideálním do batohu nebo do kapsy.

Mošt Jablko višeň, 200 ml, na eshop.ovocnak.cz za 28 Kč.

Sušené plátky koncentrují všechny výhody ovoce

100% ovocné plátky jsou vyrobeny jen z dužiny ovoce pasírovaného za studena, které si díky sušení za nízké teploty zachovalo své živiny. Na jedno balení plátků je potřeba více než 150 g ovoce,  na rozdíl od toho čerstvého se ale skvěle hodí na cesty, protože přežije i na dně batohu. A chutná i dospělým!

Ovocné plátky Jablko, višeň, 20 g, na eshop.ovocnak.cz za 25 Kč.

Ovocné svačinky od Ovocňáku si zamiluje celá rodina. Školák s mlsným jazýčkem, co má rád sladké nebo chce jen dobít baterky, dospívající slečna, co si hlídá linii, maminka, co dbá na zdravou výživu i tatínek, který chce hlavně rychlou dávku energie.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist