Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Čokoládová terapie Taťány Brzobohaté

20. listopad 2020  České nápoje   komentáře (0)  241 x

Nyní, v této turbulentní době, mají i malé rituály mnohem větší smysl než dříve. Umožňují nám na chvíli se zastavit, věnovat pár okamžiků jen sami sobě a pokusit se o návrat k vnitřní harmonii. Právě s tímto cílem se zrodila řada čaker – delikátních kombinací čokolády s vybranými ingrediencemi, výsledek spolupráce společnosti Pražská čokoláda Steiner & Kovarik s Taťánou Gregor Brzobohatou. Taťána novou kolekci nazývá čokoládovou terapií na sedm dní, potažmo na celý život.

Čokoládová terapie Taťány BrzobohatéČokoládová terapie Taťány Brzobohaté

Sedm dní, sedm čaker, sedm neodolatelných čokoládových produktů s blahodárným efektem. Každá z čaker je zpracovaná ve dvou různých formách: lahodné dragees a autentická bean to bar čokoláda Aluna. Například čakra Odvážná (červená), kombinuje čokoládu s kayenským pepřem, kde kakao působí jako přírodní antivirotikum. Nebo čakra Vášnivá (oranžová), v níž čokoládu, coby mocné afrodisiakum, doplňuje pomeranč. Součástí unikátní kolekce je také čakra solar Náladová (žlutá), čakra srdeční Láskyplná (zelená), čakra hrdlo/komunikace Pravdivá (bledě modrá), čakra třetí oko Tvořivá (tmavě modrá) a čakra hlava Božská (fialová).

S Taťánou nás pojí láska k celku a tvorba, která ten celek i jednotlivce obohacuje. Proto tvoříme, proto chceme měnit, vše děláme, protože to milujeme. Hodnoty a kvalita otázek, které si klademe, se rovná kvalitě našeho života. I když se teď náš život možná od základů proměňuje, je to jen různá podoba transformace, která je tu pro nás jako možnost stát se lepším člověkem. Pojďte s námi vybudovat váš život od pevných základů znovu. Vidět souvislosti v širším kontextu. THE BIGGER PICTURE CHOCOLATE,“ motivuje Petr Kovařík, spolumajitel Pražské čokolády Steiner & Kovarik.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist