Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Dezerty a sendviče od Starbucks i s sebou

26. říjen 2020  České nápoje   komentáře (0)  584 x

Doplňte v tomto období svojí oblíbenou kávu něčím dobrým na zub a proměňte deštivý podzimní den na sladký zážitek. Ve Starbucks vám baristé ochotně zabalí ke kávě na cestu i sladkou dobrotu nebo sendvič.

Dezerty a sendviče od Starbucks i s sebouDezerty a sendviče od Starbucks i s sebou

Když teplota venku začne klesat, je čas vyměnit ledovou kávu za nějakou horkou variant. Pokud k ní navíc přidáte sladkou tečku, nemá šanci ani zima, ani špatná nálada. Ve stálé podzimní nabídce kaváren Starbucks najdete své oblíbené dezerty, ale i novinky. Den si můžete osladit například americkými palačinkami či ohřátou skořicovou rolkou. Pokud preferujete raději něco slané, určitě si vyberete z nabídky čerstvých sendvičů. Dezerty a sendviče si nemusíte odepřít ani během zpřísněných opatření baristé vám je ochotně zabalí na cestu s sebou bez příplatku.

Pro milovníky palačinek ve Starbucks navíc připravili výhodné akční menu s oblíbenou kávou, které je ve všech kavárnách dostupné již od 29. září.

Podzim  do Starbucks přinesl i ikonické Pumpkin Spice Latte, které je v nabídce i ve zcela veganské verzi a oblíbené Mocha Praline Macchiato, které v sobě spojuje chuť oříšků a lahodné kávy. Oba nápoje si během babího léta můžete vychutnat i v ledové verzi. Pokud si svůj oblíbený nápoj necháte připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, získáte navíc slevu 10,-Kč

Myslíme i na zákazníky, kteří nemohou či nechtějí opustit bezpečí svých domovů. Ti mohou využít doručovací službu, která jim doveze vybrané jídlo a nápoje až ke dveřím. Prostřednictvím Wolt je k dispozici zákazníkům v Praze a Brně, Dámejídlo pak v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Ostravě, Liberci, Mladé Boleslavi, Kladně a Karlových Varech.


Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist